S2 Son Silah rehberi

Son Güncelleme Tarihi:

Hep aynı tarzda çıkan FPS oyunlarıyla başımız dertte. Hep klişe oyunlardan sıkılmaya başladık. Ama artık O geldi, O can sıkıntısının heyecana, adrenaline dönüştürmek için geldi. O S2 Son Silah! Joygame imzalı S2 Son Silah, aklınızı başından almaya, sizi hız limitlerini aştıran hızda heyecana tutsak etmeye geldi. Uzun zamandır oyun başına geçeceğimiz zamanlarda yanımıza aldığımız kahvemizi unutturan bir oyun olmadı. Ama Joygame’in yeni bombası S2 Son Silah yüzünden boşu boşuna kahve hazırlayacaksınız. Zira oyun başında yanınıza kahve alırsanız kahvenizde bir yudum bile almadan kahvenizin soğuduğunu farkedeksiniz. Çünkü S2 Son Silah, sizi oyuna odaklayacak, kaliteli grafikleri ile kafanızı karıştıracak.

Cj GameLab geliştirdi, Joygame farkıyla Türkçe oldu, sefasını artık biz sürüyoruz. Arka sokaklardaki heyecanlı çarpışmalar ile kalbimiz yerinden çıkacak gibi oluyor, göz bebeklerimiz fal taşı gibi açılıyor, artık o S2 Son Silah arenasında oyuna teslim oluyoruz. Bu aksiyon dolu maceramızda bizlere hiç görmediğimiz silahlar, belki adını daha önce duymadığımız silahlar yardımcı oluyor. Kötü kapitalizmi iyiliğe dönüştürüp insanlara adalet dağıtmaya çalışıyoruz. Joygame, biz bu görevleri yerine getirirken sıkılmamızın için elinden gelen desteği veriyor. Gerek oyundaki yetkililerin yaptığı etkinlikler gerekse oyun destek ekibinin özgüvenli çalışması bizi bir kez daha S2 Son Silah’a bağlıyor.

Joygame tarafından açıklanan S2 Son Silah’ın sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız aşağıdaki görsel meraklarınıza son verecek.

Oyunun sistem gereksinimlerinin biraz yüksek olduğunu kabul etmek gerek, ancak grafikler bekleneni veriyor. Ayrıca bu oyunu oynamak için bir de DirectX’e sahip olmanız gerekiyor. DirectX’e ise bu adresten ulaşabilirsiniz.

İsterseniz artık oyunu tam anlamıyla incelemeye başlayalım. Oyunun kısayoluna tıkladığımızda karşımıza şık bir giriş ekranı çıkıyor. Bu ekran üzerinde oyun hakkında daha çok bilgi sahibi olmamızı sağlayan kısayollar ve oyuna yönelik son haberlerin uzantıları eklenmiş. Bu uzantıların arasında orta kısımda bizi heyecan fırtınasına sokacak olan oyunun “Oyuna Başla” butonu yer alıyor. Hemen tıklıyoruz.

Bu butona tıkladığımız an bir anda ekranımız simsiyah oluyor ve anlıyoruz ki artık S2 Son Silah macerasına başlıyoruz! Açılan yeni ekranda gerekli reklamlar geçtikten sonra nihayetinde giriş ekranına geliyoruz ve burada Joygame üyeliğimiz ile giriş yapıyoruz. Eğer Joygame’e üye değilseniz joygame.com adresine gittiğinizde sağ üst kısımda yer alan üye ol butonuna tıklayıp bu basit işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra eğer oyuna ilk girişinizse oyun içindeki isminizi belirlemeniz gerekiyor. İsminizi girdiğiniz an etkileyici bir müzik ile karşınıza önce en önemli S2 Son Silah haberleri çıkıyor. Haberler sekmesini kapattığınız an sol alt kısımda sizin üyelik istatistiklerinizin karşınızda yer alıyor. Bu bölümden ne kadar iyi-kötü olduğunuzu öğrenebilir, nelere ağırlık vereceğinizi karalaştırabilirsiniz. Ayrıca bu ekrandan sunuculara da dahil olabiliyorsunuz.

Ortada yer alan sunuculardan herhangi birine bağlanırsanız karşınıza o sunucu bünyesinde yer alan kanallar çıkıyor. kanallara daha hızlı bağlanmak için CTRL + Q kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Herhangi bir kanala girdiğimizde karşımıza yine şık bir ekran çıkıyor. İşte karşılaşmalara dahil olabileceğimiz yer burası. Sol tarafta yer alan kullanışlı menü ile ayarlarımızı düzenleyebilir, envanterimize bakıp neyimizin olup neyimizin olmadığını öğrenebiliriz. Ayrıca bu ekran vasıtasıyla kendinize klan kurabilir veya mevcut bir klana katılıp takımlar arası mücadelede yerinizi alabilirsiniz. Aşağıda ise oyuncuların daha çabuk kaynaşmasını sağlayan bir chatbox mevcut. Bu güzel ekranı daha detaylı görmek için aşağıdaki görsele bakın.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Next page
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!