S.K.I.L.L. – Special Force 2: İlk resmi e-spor turnuvası 24 Kasım’da gerçekleşecek

Son Güncelleme Tarihi:

Karlsruhe’li yayıncı Gameforge’un Eylül ayında yayınladığı birinci şahıs nişan oyunu S.K.I.L.L. – Special Force 2’nin Avrupa e-spor alanında kendine yer etmesi için tasarladığı planları yavaş yavaş şekilleniyor: 24 Kasım’da S.K.I.L.L. – Special Force 2’nin ilk resmi e-spor turnuvası olan Allstars Cup 2013 için start düdüğü çalacak. European Sports League (ESL) işbirliğiyle düzenlenecek olan yarışmaya tüm Avrupa’dan katılım sağlanacak. Turnuva hakkında her türlü bilgiyi ve nasıl kayıt olunacağını bu linkten http://tr.skill.gameforge.com/news/43/kim-skill-allstar-2013-olacak öğrenebilirsiniz. 22 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan finalde en başarılı oyuncuları toplam 1.000 Euro değerindeki para ödülleri, Roccat donanımlar ve oyuniçi eşyalar bekleyecek.

Dolu ve tetiği çekilmiş: S.K.I.L.L. – Special Force 2 e-sporda atağa kalktı

Allstars Cup 2013 S.K.I.L.L. – Special Force 2 ve ESL arasındaki kapsamlı işbirliğinin ilk adımını oluşturuyor. Önümüzdeki yıl için nişancı hayranlarının kupa ve ödüller toplayabileceği çok sayıda faaliyet planlandı.

»S.K.I.L.L. – Special Force 2 seri ve mücadeleci bir çoklu oyuncu aksiyonu sunar, aynı zamanda Gameforge port folyosunda da harika bir denge kurar. ESL’nin Pro Gaming Germany Müdürü Michael Bister düşüncelerini şöyle ifade ediyor: „Bu oyunun önümüzdeki yıllarda da ESL’nin vazgeçilmez bir parçası olacağından eminim“.

Kore’de  Special Force 2 adıyla Dragonfly stüdyosu tarafından geliştirilen oyun, uzun zamandır en başarılı e-spor oyunları arasında adını duyurdu. Ülkemizde de Eylül ayında piyasaya sürüldüğünden beri başarı grafiği her geçen gün yükseldi: O günden bu yana birinci şahıs nişan oyunumuza bir milyonu aşkın oyuncu kaydoldu.

Electronic Sports League 4 milyonu aşkın üyesiyle Avrupa’nın en büyük  e-spor ligidir. Avrupa’nın dört yanındaki oyuncular burada çeşitli sistemlerde karşı karşıya gelir. Bu çerçevede belirli aralıklarla nefes kesici oyun ve oyun serilerinin sergilendiği büyük turnuvalar gerçekleşir.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!