Deadpool’un Yıldızı Ryan Reynolds Netflix İle Film Çekmeye Hazırlanıyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Hepimizin Deadpool olarak tanıdığı Ryan Reynolds, Transformers filminin yönetmeni Michael Bay ve Deadpool’un yazarları bir Netflix projesine başlıyor.

Netflix, geçtiğimiz sene Bright ile birlikte yakaladığı gişe rekorlarını aşmak istiyor gibi görünüyor. Hollywood Reporter’ın açıklamasına göre Ryan Reynolds, Deadpool’un yazar kadrosu ve Transformers’ın yönetmeni Michael BaySix Underground adlı yeni bir aksiyon filmi çekmeye hazırlanıyor.

Six Underground filminin konusu ise “kendi ölümlerini taklit eden ve kötüleri yenmek için harika bir ekip oluşturan altı milyarder”. Deadpool‘un ve Zombieland‘ın yazarları olan Paul Wernick ve Rhett Reese, bu yaz çekimlere başlanacağı düşünülen Six Underground filminin de yazarları olacak. Film, 2019’da Netflix’te yerini alacak.

Six Underground, Hollywood tarihinin en büyük aksiyon yönetmenlerinden birisi tarafından yapılacak. Bu filmin Ryan Reynolds ve Deadpool yazar ekibinin desteği ile birlikte Netflix’in bugüne kadar yapmış olduğu en iddialı film olacağı düşünülüyor.

Deadpool 2’nin Türkiye Galası Gerçekleşti!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!