Rockstar sonunda tam tarihi açıkladı!

Son Güncelleme Tarihi:

Grand Theft Auto V’in çıkış tarihi için ortaya atılan dedikodulara son nokta, geliştiri firma Rockstar tarafından kondu. Grand Theft Auto V’in kesin çıkış tarihi belli oldu.  Hatırlayacağınız üzere Amazon, Grand Theft Auto V’in 26 Mart 2013 tarihinde piyasaya çıkacağını bizler ile paylaşmıştı. Fakat Grand Theft Auto V’in resmi çıkış tarihi Amazon’un duyurduğu gibi 26 Mart 2013 değil.

Daha öncesinde Rockstar, Grand Theft Auto V’in çıkış tarihi için 2013’in ilkbahar aylarını işaret etmişti. Kısa süre önce yayınlanan bir açıklamada ise bu tarih biraz daha ileriye alındı. Rockstar ekibi, bu durumdan üzgün olduğunu belirterek; beklenileni vereceklerinin sözünü verdi.

Sıkı durun, Grand Theft Auto V’in resmi çıkış tarihi bildiriyoruz! Rockstar cephesinden gelen bilgilere göre, 2013’ün bomba oyunlarından olması beklenen Grand Theft Auto V, 17 Eylül 2013‘te raflarda yerini alacak!

Evet, Rockstar oyunun çıkış tarihini Amazon’a göre tam 6 ay uzatmış gibi görünüyor, resmi sitede belirtilen ise, oyunun 4 ay ileri atıldığı, fakat aslında daha önce bir tarih duyurmadıkları için, sözlerinde durmadıklarını söyleyemeyiz. Ayrıca oyunun PC versiyonu hakkında hala bir açıklama olmaması da gözlerden kaçmadı.

Şimdilik GTA V’nin çıkışını bekleyip yeni içerikleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!