RIP GameX Cup’ın şampiyonu bugün belli oluyor

GameX 2014‘te yaptığı etkinliklerle ziyaretçilerini memnun eden Joygame, RIP: Final Bullet ile turnuvalarına bugünde devam ediyor.

Dün başlayan RIP GameX Cup’ta Türkiye’nin en iyi sekiz RIP: Final Bullet takımı yerini aldı. Çeyrek finallerden itibaren heyecanın bir an olsun düşmediği turnuvada favori ekipler herhangi bir sürpize izin vermedi ve rakiplerini mağlup ederek yarı finale yükseldi.

Yarı finalin ilk maçı HWA Gaming ile Adeks arasında oynandı. Best of three formatında oynanan mücadelede HWA Gaming, Adeks‘i etkili oyunuyla mağlup ederek adını finale yazdıran ilk ekip oldu. Diğer yarı final mücadelesi ise Dark Passage ile Wild Fire arasında gerçekleşti. İki ekibin amansız mücadelesinde kazanan taraf Dark Passage oldu. Taş Köy haritasında başlayan yarı final mücadelesi Dark Passage için kolay geçti ve ilk haritadan 8-3 galip ayrıldı. İkinci maç ise Santral haritasında oynandı. Wild Fire’ın ilk haritaya göre daha etkili oynamasıyla birlikte ortaya seyir zevki yüksek bir maç çıktı. Santral haritasındaki mücadeleyi 8-6 kazanan Wild Fire, durumu 1-1’e getirerek seriyi son maça uzattı. Dökümhane haritasında oynanan serinin son maçı görülmeye değerdi. Maça üstün başlayan Wild Fire, seriyi 4-0’a getirmesine rağmen devamını getiremedi. Dark Passage, 11-9 galip ayrılarak seriyi kazandı ve büyük finalde HWA Gaming’in rakibi oldu.

chart

GameX 2014’te RIP GameX Cup, Joygame standında bugün 13.00’te üçüncülük maçı olan Adeks – Wild Fire karşılaşmasıyla başlayacak. Bu maçın hemen ardından ise HWA Gaming ile Dark Passage’ın final mücadelesini izleyeceğiz.

Bakalım RIP GameX Cup’ın şampiyonu hangi takım olacak?


RIP: Final Bullet – Gamex Cup 2014 Canlı Yayını… paylaşan: shrjoygame

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!