Rift Rivals Finali Karşınızda!

Son Güncelleme Tarihi:

Rift Rivals mücadelesinde grup maçlarını geride bıraktık. Bugün saat 16:00’da yapılacak final ile birlikte turnuva son bulacak. Finalde Türkiye’yi grup aşamasını namağlup 1907 Fenerbahçe Espor temsil edecek. Rakibimiz ise Bağımsız Devletler Topluluğu LCL’den Vega Squadron. Final mücadelesini Jhonnie ve Glandal ikilisinin sunumu ile Twitch ve YouTube üzerinden canlı izleyebilirsiniz.

Temsilcimiz Fenerbahçe, ilk gün çıktığı iki karşılaşmada önce M19 takımını sonrasında ise Vaevictis eSports takımını mağlup etmişti. İkinci günde finaldeki rakibi Vega Squadron’u, grup aşamasının son gününde ise Virtus.pro takımını mağlup ederek 4 galibiyetle Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandı.

Rakibimiz Ve Squadron ise ilk iki karşılaşmasında AURORA ve SuperMassive takımlarını mağlup ederken, üçüncü maçında Fenerbahçe’ye son maçında ise Oyunfor.CREW takımına mağlup olarak grup aşamasını 2G-2M ile tamamladı ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nu temsil etmeye hak kazandı.

Bu akşam karşı karşıya gelecek iki takımın grup aşamasında yaptıkları maçta ise Fenerbahçe’nin büyük bir üstünlüğü vardı. Hem makro oyunda hem de oyuncuların bire bir mücadelelerinde Fenerbahçe rakibine üstün gelmişti. Finalde yapılacak 5 maçlık seride ne olacağını bilemeyiz ama görülür bir şekilde favori takım kesinlikle Fenerbahçe. Temsilcimize başarılar diliyor ve büyük bir heyecanla bekliyoruz!

 

RİFT RİVALS | NA VS EU’NUN ŞAMPİYONU TSM

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!