Razer, E-Spor Ekibi Team Queso İle Anlaştı

Razer, mobil e-spor takımı Team Queso ile anlaştı.

Çoğunuzun bildiği gibi Razer, bilgisayar oyuncuları için yüksek kalitede ekipmanlar üretmek mantığı ile kurulan bir firma. Aynı zamanda ekipman üreten firmalar arasında zirvenin en üstünde yer alan isimlerden birisi. Şaşırtıcı bir şekilde geçtiğimiz günlerde ilk mobil e-spor ekibi olan Team Queso ile ortaklıkları duyuruldu. Anlaşmaya göre Team Queso ekibinin oyuncuları yeni üretilen donanımlardan bolca yararlanabilecek. Team Queso karşılaşmaları boyunca dünyanın ilk oyuncu odaklı telefonu olan Razer Phone’u kullanacak.

Telefon ilk duyurulduğunda sosyal medyada çok büyük bir beklenti içine girilmişti. Daha sonra ise ortadan bir anda silinir gibi oldu ama ne olumlu ne de olumsuz tam bir yanıt alınamadı. 120Hz ekranı ile öne çıkan bu telefon Qualcomm Snapdragon 835 yonga seti ve 8 GB belleği ile bütün oyunları sorunsuz çalıştırabileceğini iddia ediyor. 2017 yılında kurulan Team Queso,  ESWC Paris Clan Wars şampiyonu olmuştu. Bunun dışında yarıştıkları birçok kulvarda da favori konumundalar.

Kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan yaptığı açıklamalarda “Mobil e-spor tarihinin öncüsü olan Takım Queso’yla olan bu ortaklık, Razer’in zengin tarihindeki yeni bir dönüm noktasıdır. Rekabetçi mobil e-spor dünyası adına tasarlanmış Razer Phone kullanacak olan Team Queso oyuncularının turnuvaların tüm evresini domine edeceklerini görmek için sabırsızlanıyorum.” şeklinde bu ortaklığı yorumladı.

Barış Özcan’ın Yeni Şarkısı: Korkudan

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!