Razer, Oyuncular İçin Özel Tıraş Bıçağını Tanıttı: Razer Labs X Gillette İşbirliği

Bilgisayar, kulaklık ve klavyeleriyle tanıdığımız oyuncu ekipmanları üreticisi Razer, yeni ve sıradışı bir ürünle karşımızda. Oyuncuların favorileri arasında yer alan Razer, bu kez tıraş bıçağı dünyasına adım atıyor.

Razer, Oyuncular İçin Özel Tıraş Bıçağını Tanıttı: Razer Labs X Gillette İşbirliği

Razer, Gillette Labs ile yaptığı işbirliği sonucunda Razer Labs X Gillette adını taşıyan özel bir tıraş bıçağını piyasaya sürdü. Siyah ve yeşil renkleriyle markanın karakteristik renklerine uygun tasarlanan bu tıraş bıçağı, sınırlı sayıda üretilecek.

Oyuncu dünyasında adını duyuran Razer ve Gillette işbirliğiyle üretilen bu tıraş bıçağı, markanın estetik anlayışına sadık kalarak tasarlanmış görünüyor. Klasik yeşil renk temasına sahip olan ürün, her iki cinsiyet için de uygun olarak tasarlandı.

Razer ve Gillette arasındaki bu işbirliği, aslında bir 1 Nisan esprisinin ilham kaynağına dayanıyor. Razer, 1 Nisan’da yayınladığı bir videoyla gencin oyuncu faresiyle yüzünü tıraş ettiği bir esprili video paylaşmıştı. Bu esprili video ilham kaynağı olmuş ve Razer ile Gillette arasında işbirliği gerçekleşmiştir.

Tıraş bıçağı, standart Gillette başlıklarıyla donatılarak hem yüz hem de vücut tıraşı için kullanılabilecek şekilde tasarlanmış. Ancak Razer’in diğer ürünlerinde gördüğümüz RGB aydınlatma bu tıraş bıçağında yer almıyor.

Razer, bu özel tıraş bıçağının sadece erkekler için değil, her iki cinsiyet için de kullanılabileceğini vurguluyor. Bu adım, Razer’in oyuncular için tasarladığı ürünlerin ötesine geçerek farklı alanlarda da varlığını gösterdiğini gösteriyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

satlasco

Samet Atlas Demir (satlasco), Oyun, Teknoloji ve Blockchain yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.