Rayman Legends Oyunu Ücretsiz Oldu!

Son Güncelleme Tarihi:

Koronavirüs salgını nedeniyle, pek çok insan kendini izole etti. Sosyal mesafe koymayı öncelik haline getiren insanlar, evde sıkça vakit geçirmeye başladı. Bunun sebebiyle de internet yoğunluğu artarken, pek çok oyun firması da bizlere destek olmaya devam ediyor. Bu zorlu günlerde ücretsiz oyun dağıtarak evde kalan insanların zaman geçirip eğlenmesine destek olan firmalardan biri de Ubisoft. Ubisoft, bu sefer Rayman Legends adlı oyunu ücretsiz hale getirdi!

Ubisoft, oyun sektörünün en büyük firmalarından birisi. Ubisoft, aynı zamanda bölgesel veya küresel krizlerde de fırsat buldukça yardım eli uzatan firmalardan birisi olmaya devam ediyor. Koronavirüs salgını nedeniyle insanların izole olduğu ve kendilerini dışarıya çıkarmadığı bu dönemde Ubisoft, bu sefer de Rayman Legends oyununu ücretsiz hale getirdi.

Steam fiyatı 89 TL olan Rayman Legends, aynı ekranın ikiye bölünerek oynanabildiği bir oyun. Aynı zamanda telefon ve tablete de ekranı yansıtıp oynayabiliyorsunuz.

Rayman Legends, bir platform oyunu. Oldukça güzel grafiklere sahip ve müzikleri de yine aynı şekilde oldukça iyi. Düşük sistem özellikleri istemesinden dolayı da çok geniş bir kitlenin oynayabileceği sayılı oyunlar arasında. 100’den fazla haritaya sahip olan Rayman Legends, platformları geçerek ilerlemeye çalıştığınız bir oynanışa sahip. Her haritada birbirinden farklı yaratıklar mevcut ve bu yaratıkların dizaynında komik bir yön de mevcut. Oynanışının zevk verici olmasının yanı sıra, grafikleri ve dizaynı ile de oyuncu kitlesini kendine çeken bu oyunun ücretsiz yayınlanması da güzel bir fırsat diyebiliriz.

Oyunu Nasıl Alabilirsiniz?

Oyuna sahip olmanız için öncelikle bir Ubisoft hesabına sahip olmanız gerekiyor. Eğer hesabınız varsa, giriş yapabilirsiniz. Eğer hesabınız yoksa bu linke tıklayarak hesap oluşturmanız gerekiyor. Hesabınızı oluşturduktan sonra da giriş yapın.

Bu linke tıklayarak oyunun ücretsiz verildiği kampanyaya ulaşıp sayfaya geldiğinizde de PC butonuna tıklayın. Bir süre bekledikten sonra oyun, kütüphanenize eklenecektir. Kütüphanenize erişip oyunları oynayabilmeniz için UPlay indirmeniz gerekiyor. İndirmediyseniz, sayfada zaten size bir indirme linki verilecek. Eğer UPlay bilgisayarınızda yüklüyse, oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Kampanya sadece 3 Nisan’a kadar devam edecek. Bu nedenle, elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.