RAW Kickstarter Fonu Askıya Alındı

Son zamanlarda GTA 5’in rol yapma modunu geride bırakacağı ve açık dünyada rol yapma adına yeni bir soluk getireceği öngörülen MMORP oyunu RAW’ın Kickstarter fonu askıya alındı.

RAW Kickstarter Olayı Yüzünden Bekleyenlerini Hayal Kırıklığına Uğrattı

Raw kickstarter

Kickstarter bazı şüpheli durumlardan ötürü büyük umutla beklenen RAW adlı oyunun kickstarter fon sayfasını 20 saat önce askıya aldı. Bekleyenleri hayal kırıklığına uğratan bu durum, umarım dolandırıcı olmadıkları haberinin gelmesiyle biter. Aksi taktirde tam 3983 destekçinin 193.332 doları bir hiç için toplanmış olacak.

Daha öncesinde de büyük şeyler vadedip insanları umutlandırarak toplanan destek paralarıyla kaçma girişimleri yaşanmıştı. Kickstarter bu gibi durumların önüne geçmek için, destek fonunu askıya alır ve toplanan destek parasını havuz hesabından kampanyayı başlatan şahıs hesabına aktarmaz. Kickstarter böylesi bir destek fonunu askıya almışsa, vardır bir bildikleri diyelim ve en kısa zamanda olayın çözülmesini dileyelim.

NBA 2K20 Çıkış Tarihi Yaklaşıyor

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Emir Can Genç

Bilgilerimi, tecrübelerimi ve düşüncelerimi internet okuruyla buluşturmaktan hoşlanıyorum. Her ne kadar yeteneğimin olmadığını düşünsem de hobi amaçlı, ilgilendiğim konular hakkında bir şeyler yazmaya çalışıyorum.