Rainbow Six: Siege Yeni Karakterler!

Son Güncelleme Tarihi:

Bugün Ubisoft’dan gelen bir tweet’e göre Rainbow Six: Siege’in sonraki operatörleri resmen açıklandı. Finka ve Lion, nanobotlara sahip biyolojik tehlike uzmanları. Bulundurdukları “Big Brother” dronları ile Chimera Operasyonunu bu ay başlatıyorlar. Ubisoft, geçtiğimiz aylarda iki karakter ile ilgili ufak ipuçları vermeye başlamıştı. Bugün atılan tweet’de operatörler hakkında bir sinematik fragman yayınlandı. Bu fragman ile görünüşleri ve logoları netlik kazandı. Ubisoft, 18 Şubat tarihinde sona erecek olacak 6 Invitational turnuvasının ardından daha fazla detayı paylaşacağını doğruladı. Yeni operatörler Finka ve Lion için yayınlanan fragmana buradan ulaşabilirsiniz.

Sinematik fragmanın, sosyal medyadaki yorumlarına göre Lion’un Fransız kökenli bir operatör olduğu söylenebilir fakat sosyal medya da Finka’nın Rus kökenli bir operatör olduğu söylentileri dolaşıyor. Yani şuan için hangi ülkenin operatörleri oldukları kesinlik kazanmış değil. “Big Brother” dronlarının ise özellikleri belli değil fakat sızıntılara göre ses dalgasına benzer özellikleri sahipler. Ubisoft, Rainbow Six: Siege‘in resmi internet sitesi üzerinden operatörler hakkında daha fazla bilgi paylaştı.

Ubisoft’un yaptığı açıklamada çok fazla detay yer almasa da birçok sitede operasyonla ilgili pek çok detay sızmış durumda. Bu sızıntıya göre oyunda bir de Left 4 Dead’in formatına yakın bir zombi modu olacak. Şimdilik yeni gelecek olan zombi modu hakkında neredeyse hiçbir bilgi yok fakat yeni operatörlerin çıkışı ile birlikte daha fazla detayın açıklanması bekleniyor.

Lion ve Finka

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!