Rainbow Six Siege Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

25 milyondan fazla kullanıcısı bulunan popüler FPS oyunu Rainbow Six Siege 15 Şubat tarihinden itibaren haftanın sonuna kadar ücretsiz bir şekilde oynanabilir olacak.

PS4, Xbox One ve PC (Steam ve UPlay platformlarında) için ücretsiz oynanabilir olacak olan Rainbow Six Siege’in full versiyonu aktif olacak ve ilerlemeniz kaydedilecek.

rb6_chimera_keyart1_1517432122_960x540_318437

Rainbow Six Siege’in üçüncü yılının ilk operasyonu olan Operation Chimera, 19 Şubat’tan itibaren TTS(Teknik Test Serveri)’de bilgisayar ortamı üzerinden test edilebilecek. 20 Şubat’tan itibaren, TTS’e eklenecek olan Outbreak eventi, denemek isteyenler için açık olacak. Outbreak eventi, kısa süreli bir etkinlik olacak. Üç kişiye kadar çıkabilen takımlardaki oyuncular, karantina bölgesini enfeksiyon sonucu korkunç yaratıklardan (kısaca zombilerden) temizlemek için New Mexico’da savaş verecek.

r6-outbreak-capsule

Operation Chimera, 6 Mart tarihinde resmi olarak çıkışını gerçekleştirecek. Bu tarihten itibaren Outbreak eventi de 3 Nisan’a kadar oynanabilir durumda olacak. Yıl 3 Sezon Bir ile birlikte iki yeni operatör de oyuna eklenecek. Bunların dışında; gelecek sezonlar için altı farklı operatör, iki yeni harita ve bir harita yenilemesi gelecek. Season Pass sahipleri ise yeni operatörlerin açılmasını beklemeden çıktığı gibi oynayabilecek ve fazladan kask, üniforma, 600 R6 kredisi, Şam Çeliği silah boyaları, %5 fazladan Renown kazancı, indirimler ve daha fazlasına sahip olacak.

Print

Daha fazla bilgi için 16-18 Şubat tarihleri arasında Rainbow6 adlı Twitch kanalını takip edebilir, buradan oyuna ait yeni haberler ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!