PUBG’nin Yeni Haritası: SAVAGE

PUBG’nin diğer 2 haritaya göre daha küçük boyutlu haritası olan Codename: SAVAGE haritası kapalı test sunucuları üzerinde yerini aldı.

Codename: SAVAGE ismine sahip olan 4×4’lük ilk harita alfa testleriyle oyunculara sunuldu. Erangel haritası ile Doğu Avrupa‘yı, Marimar haritası ile de çöl atmosferini bizlere yaşatan PUBG Corporation, bu kez Doğu Amerika kıyılarında, eğlenceli, tropik bir haritayı oyuna ekliyor. Çoğunlukla ormanların bulunduğu harita güzel bir atmosfere sahip.

Henüz alfa aşamasında olan harita birçok hataya sahip. İçinden geçilmeyen kapılar, boş evler, çözünürlük sorunları ve kaplamaların yüklenmemesi gibi hatalar mevcut fakat ilerleyen zamanlarda bu hatalar kapatılacaktır.

Oyuncular tarafından oyuna yeni dürbünler ekleneceği konuşuluyor. Henüz PUBG Corporation tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da oyuna 3x ve 6x dürbünlerinin ekleneceği düşünülüyor. Ayrıca Skin Tracker adındaki Twitter hesabının paylaştığı Tweet’e göre pompalı tüfekler için Duckbill adında bir silah eklentisi de oyuna eklenecek.

Codename: SAVAGE haritasından bazı görüntüler:

Bu adrese tıklayarak Codename: SAVAGE haritasını test edebileceğiniz kapalı test sunucularına erişim kodunu elde edebilirsiniz.

PUBG’nin Yeni Modu Oynanabilir Durumda!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!