PUBG TamGame Ligi’nin Kazananı Belli Oldu!

23 Haziran tarihinde düzenlenen PUBG TamGame Ligi’nin kazananı belli oldu.

TamGame ve PUBG Corp. işbirliği ve LG‘nin sponsorluğu ile düzenlenen LG PUBG TGL Summer 2018 turnuvasında Mart ayından bu yana 1920 oyuncu mücadele verdi. Düzenlenen maçların ardından finale katılmaya hak kazanan 20 takım 23 Haziran tarihinde Volkswagen Arena‘da kıyasıya yarıştı. PUBG’nin yapımcılarından Brendan “PlayerUnknown” Greene‘nin de katılımıyla birlikte turnuvanın heyecanı zirveye taşındı.

Brendan "PlayerUnknown" Greene

Brendan “PlayerUnknown” Greene

LG PUBG TGL Summer 2018 – Büyük Final:

Kazanan: Oyun Hizmetleri

Turnuvanın birincisi olan Oyun Hizmetleri, 16.000$ para ödülü ve ana sponsordan ekipman ödüllerinin sahibi olmasının yanı sıra, Temmuz ayında Berlin’de düzenlenecek 2 milyon dolar ödüllü PUBG Global Invitational 2018 (PGI 2018)‘de Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandı. Dereceye giren 2’nci takım 8.000$, 3’üncü takım ise 4.000$’lık para ödülünün sahibi oldu. Ödülü bizzat Brendan “PlayerUnknown” Greene‘nin elinden alan Oyun Hizmetleri takımına katılacakları PUBG Global Invitational 2018 (PGI 2018) turnuvasında başarılar diliyoruz!

Turnuvanın Kazananı: Oyun Hizmetleri

Turnuvanın Kazananı: Oyun Hizmetleri

PUBG Global Invitational 2018 (PGI 2018) nedir?

PUBG Corp. tarafından düzenlenen ilk global e-spor turnuvası PGI 2018, Berlin Mercedes-Benz Arena’da 25-29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Dünyanın dört bir yanından gelen en iyi 20 profesyonel PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) takımı, 2 milyon dolarlık ödül havuzdan pay kapmak için yarışacak.

Bilet satışları ve turnuva alanındaki etkinlikler hakkında daha fazla bilgi için PGI 2018 resmi web sitesini (pgi.playbattlegrounds.com) ziyaret edebilirsiniz.

PUBG Event Pass Sistemi Duyuruldu!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!