PUBG: NEW STATE Türkiye Lansman Partisi Gaming in Turkey İş Birliği ile Düzenlendi!

Tüm dünya ile aynı anda ülkemizde de erişime açılan PUBG: NEW STATE oyununun Türkiye’deki lansman partisi, Gaming in Turkey işbirliği ile düzenlendi.

PUBG: NEW STATE Türkiye Lansman Partisi Gaming in Turkey İş Birliği ile Düzenlendi!

Heyecanla çıkışı beklenen PUBG New State oyunu ülkemizde erişime açılması, oyun ve espor ajansı Gaming in Turkey’in iş birliği ile düzenlenen sıra dışı etkinliklerle gerçekleşti. Partide birbirinden eğlenceli etkinlikler ve ödüller yer aldı. Aynı zamanda partide pek çok ünlü influencer da boy gösterdi. Uras Benlioğlu, Doğan Kabak, Barış Bra, Tamer Yeşildağ, Tolunay Ören, Emrecan Önal, Burak Oyunda ve Fırat Sobutay gibi influencerların yanı sıra partinin sunuculuğunu Enis Kirazoğlu ve Eda Sakızoğlu yaptı.

Partiye konuk olan bir diğer isim de ünlü şarkıcı Reynmen oldu. Reynmen, partide kendisi ile ilgili merak edilenleri cevapladı ve PUBG: New State oyununa özel bir hazırladığı şarkı olan “Gel Kurtar” şarkısını da muhteşem bir performans ile sergiledi. Bu linke tıklayarak şarkının klibini izleyebilirsiniz.

Bu sıra dışı partiyi izlemek isteyenler, bu linke tıklayarak PUBG New State Türkiye YouTube kanalından partiyi izleyebilirler. YouTube kanalı üzerinden en eğlenceli anları izleyebilir ve partideki etkinlikleri de görebilirsiniz. Bu linke tıklayarak da oyun hakkında detaylı bilgiyi alıp oyunun indirme linklerine ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.