PUBG Mobile’dan Görevimiz Tehlike Güncellemesi!

Tencent Games, tam bir ay boyunca sürecek olan eşsiz Playerunknown’s Battlegrounds Mobile (PUBG Mobile) kampanyasıyla, 27 Temmuz’da vizyona giren “Mission: Impossible Yansımalar” filminden esinlenen, tamamı oyun içi içerikleri kullanıcılarına sunuyor. İlgili güncelleme, bugün PUBG Mobile oyuncularının indirilmesine açıldı.

PUBG Mobile Genel Müdürü Vincent Wang, “Dünyanın en popüler mobil battle royale oyunu PUBG Mobile için ’Görevimiz Tehlike’ gibi simgeleşmiş bir film serisi ile ortaklık da dahil, hiçbir şey imkânsız değil. Pazara girmemizin üzerinden sadece birkaç ay geçmesine karşın, PUBG Mobile’ın 100 milyonu aşan oyuncu tabanını genişletmeyi sürdürürken, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların ilgisini çekecek bu özel oyun içi etkinlik gibi yenilikçi ortaklıklarla markamızı da büyütüyoruz” dedi.

PUBG Mobile, son güncelleme ile “Mission: Impossible Yansımalar” oyun içi teması ve aşağıdaki oyun içi özellikleri kazanacak:

“Mission: Impossible Yansımalar” Teması 

Oyuncular yepyeni bir arka plan müziğini ve film temasına sahip özelleştirilebilir paraşütleri deneyimleyebilecekler.

Yepyeni Mücadeleler

Oyuncular, Takım Hücumu, Hayatta Kalma ve Birinci Şahıs Perspektifi modlarında tematik mücadelelere katılarak çeşitli ödüller kazanabilecekler.

Özel Oyun İçi Ödüller

Kampanya süresince oyuncular “Mission: Impossible Yansımalar” teçhizatlarını değiş tokuş edebilecek ve kullanabilecekler. Oyuncular “Mission: Impossible Yansımalar” dünyasını Android ve iOS cihazlarındaki PUBG Mobile’da yeni eşyalar, mücadeleler ve doğrudan filmden alınan diğer içeriklerle deneyimleyebilecekler.

PUBG Mobile ‘ı App Store ve Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz.

Dark Passage-Royal Bandits Maçının Tekrarlanma Nedeni Neydi?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!