PUBG MOBILE’a Salgın Modu Geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

PUBG MOBILE’a gelecek olan 014.0 güncellemesinde, büyük ilgi gören Salgın modu ve yeni Royale Pass temaları var.

Kısa zaman önce PUBG MOBILE ve Resident Evil 2 ortak çalışmasıyla yayınlanan zombi modu, klasik battleground deneyimine zombileri eklemişti. Büyük ilgi gören içerik güncellemesiyle, oyuncular gün doğumuna kadar zombi sürüleriyle savaşarak yeteneklerini sergiliyorlardı.

Bu yeni modda oyuncular ikiye bölünecek ve yarısı zombilerin kontrolünü alacak. Savunmacılar ateşli silahlarla zombilere karşı savaşırken, zombiler de yakın dövüş silahlarını ve süreli özel yeteneklerini kullanarak savunmacılara hastalık bulaştırmaya çalışacak. Savunmacıların tamamına hastalık bulaştığında zombiler kazanmış olacak!

Bulaşıcı Yaşayan Ölü moduyla birlikte, 0.14.0 versiyonunda şu yenilikler de bulunacak:

  • Deniz Hazineleri Teması – Yaz sezonunun eğlenceli deniz temalarını devam ettiren “Yedi Denizlerin Hazinesi” PUBG MOBILE ana menüsüne ve oyun içi ekipmanlara eklendi.
  • Royale Pass Sezon 8 – Oyuncular, stoklara eklenen popüler sezon ekipmanlarının kilidini açma şansını tekrar yakalayacak.
  • Günlük Görev Sistemi Güncellemesi – Oyun içi görevler, oyuncuların nadir ganimetleri bulma şansını yükseltecek
  • iOS Arka Plan İndirme – iOS kullanıcıları artık PUBG MOBILE‘ı arka planda açık tutabilecek ve güncelleme yapabilecek.
  • Android Kaynak Genişletme Paketi – Android yükleme paketinin boyutu küçültüldü. Az kullanılan oyun içi ekipmanlar tekrar kullanılana kadar Kaynak Genişletme Paketi’nin içinde saklanabilir.
  • Hazine Avı – Güncellemeyle gelen milyon dolar ödüllü, sürpriz oyun içi hazine avında, oyuncular altın, gümüş ve bronz pusulaları toplayarak ödüller için yarışacak.

PUBG MOBILE’ı App Store ve Google Play’den indirebilirsiniz.

Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler (16-23 Ağustos)

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Oğuzhan Bilgin

Weeaboo, Korecan ve benzeri tagler