Pubg Mobile Godzilla ve KONG Modunu Duyurdu!

Pubg Mobile sevenler için yeni bir mod duyuruldu. Resmi hesaplardan yapılan duyuruda yeni bir mod üzerinde çalıştıklarını duyuran Tencent ekibi, sinemanın efsane karakterlerinden Godzilla ve KONG karakterlerini oyuna entegre ettiklerini ve tüm detayları yakında açıklayacaklarını bildirdi.

1 dakika 23 saniyelik video eşliğinde yapılan duyuruda, PUBG karakterlerinin sürekli olarak çatışma halinde olduğu görülüyor. Ara sahnelerde ise KONG ve Godzilla karakterleri görünmekte.

Yayınlanan videonun sonunda ise Godzilla vs KONG filminin yönetmeni olarak bilinen Adam Wingard bazı açıklamalar yapıyor.

Adam Wigard’ın açıklamarı şu şekilde; “Doğum günün kutlu olsun PUBG Mobile. Ayrıca tüm PUBG Mobile oyuncularına en içten selamlar.  Ben Adam Wingard. Godzilla vs KONG filmlerinin yönetmeniyim. Dünyadaki en popüler mobil oyunlarından birinin üçüncü yıl dönümü kutlamalarında size katılmak çok güzel. Duymuş olabileceğiniz gibi, Godzilla vs KONG 31 Mart’ta yayınlanıyor. Ve size hediye olarak yepyeni bir mod hazırlıyoruz.  Bu yeni mod PUBG Mobile oyuncularına Godzilla ve KONG ile özel bir karşılaşma sunacak.  Maceraya hazır ol, üçüncü yıl dönümünü tekrar kutluyorum PUBG Mobile“.

Merakla beklenen modun ne zaman çıkacağı ise henüz bildirilmedi.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Mustafa İvgen

Yazar ve bazen de çizer.