PS4 için yayınlanmasını istediğimiz 4 oyun!

Son Güncelleme Tarihi:

PS3 çalışmalarında çok olağanüstü oyunlar bulundurdu THe Last Of Us, Uncharted serisi, God Of War serisi, Grand Turismo, Residance ve daha bir çok efsane yapım. Kabul etsek edelim yada etmeyelim PS4 oturma odanızdaki yerini mükemmel yapım oyunları ile almaya hazır.

Oyuncuların, Sony’nin PS4 için yayınlamasını istediği en iyi 4 oyunun neler olduğuna göz atalım.

God Of War

God-of-War-God-of-War-Wallpaper-Widescreen-1-God of War şimdiden yayınlanmasını istediğimiz ilk oyun. Playstation ile bütünleşmiş ve PS3 oyunları arasında açıkça en iyiler arasında bulunuyor. Sony’nin bu serinin yeni jenerasyon versiyonunu yayınlamak istediğinden eminim.

Sony Santa Monica’nın önceki açıklamalasın PS4 yolculuğuna hazır oldukları doğrulanmıştı. Muhtemelen ünümüzdeki yıla kadar başka herhangi bir açıklama göremeyeceğiz ancak bir kulağımız her zaman dinlemede olacak.

Grand Turismo 7

1467393_10151833068215784_731358031_nPS3 için GT 6’yı çıkartmış olan ekip PS4 için hazırlanmaya başladı bile. Polyphony Digital EO’su Kazunori Yamauchi PS4 için önümüzde seneye hazırlandıklarını belirtti. Yamauchi GT 7’nin bir veya iki seneye hazır olacağını belirtirken 2013’te yeni açıklamalar yapacağını duyurdu.

Resistance 4

8007-resistance-fall-of-man-1280x800-game-wallpaper

 

Resistance 3 serisinin son oyununun ilk bölümüdür. Hepimiz sırada neyin beklediğini merak ediyoruz? Ted Price’a göre R3, Insomniac Games tarafından yapılmış son oyun olacak, yeni oyun için ne kadar umut olsa da muhtemelen geliştirici Insomniac Games olmayacak.

Resistance serisi PS3 için iyi bir seri olmuştur. Üçleme çeşitli olumlu yorumlar ve puanlar almıştır. Bir şeyden eminiz ki Sony hayranlarını dinleyecektir. PS4 için yeni bir açıklama görmemiz sürpriz olmayacaktır.

The Last Of Us 2

last2

 

Uzun zamandır herkesin bu oyunu konuştuğunun farkındayız ancak inanın yada inanmayın bu sadece başlangıç. The Last Of Us’un Sony’nin en iyi oyunlarından biri olması da cabası. Sony’nin puanlamalardan hep tam puan alan bu oyunun çürümesine izin vermeyeceği kesin bir gerçek.

 

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!