Predator evleniyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Bu hafta  adı Zhao Ming olan bir beyefendi -hayır, bir kahraman-  Predator gibi giyinir ve Çin’in Çangçun şehrinde bir barda kız arkadaşına evlenme teklif eder.

Chine News ve CRI’a göre bu kahramanın kız arkadaşı olan Zhu Wenjing’in hiçbir şeyden haberi yokmuş. Bara girmiş ve yedi adet Star Wars filimindeki karakterler gibi giyinen insan, Transformers filiminden Bumblebee hatta StarCraft’tan Marine ve Medic kılığına bürünmüş insanlarla karşılaşır. Hatta Protoss High Templar karakterlerinden birini yapan bir cosplayer bile varmış!

ku-xlarge

ku-xlarge (2)

Zhao Ming kız arkadaşına evlenme teklifi etmek için yepyeni bir yol düşünmüş bunu uygulamak içinde kendi arkadaşlarından yardım almış. Pekala, isteğini kesinlikle fazlasıyla yerine getirmiş 🙂

ku-xlarge (3)

Cosplayer’lardan biri, -Predator olanı-  elinde bir buket çiçek ile kızın önüne diz çökmüş. Maskesini çıkarmış ve Zhu’nun dört yıllık erkek arkadaşı ortaya çıkmış. Yüzüğü çıkarmış, uzatmış ve kız arkadaşı “evet” demiş. (“You’re one… ugly motherfucker!” demesinden çok daha iyi 🙂*

ku-xlarge (5)

ku-xlarge (6)

Çifte tebrikler! Umarız evlilikleri de böyle eğlenceli ve mutlu geçer.

Filmde bulunan bir sahneden alıntı. Dutch, Predator’un maskesini çıkarıp gerçek yüzünü gördükten sonra söyler “Sen lanet olasıca bir çirkinsin”
Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!