Pokémon Masters, Android İçin Yayınlandı!

Son Güncelleme Tarihi:

Geçtiğimiz günlerde IOS platformu için yayınlanan Pokémon Masters, şimdi de Google Play Store’da indirilebilir durumda.

Yıllardır, mobilde şöyle adam akıllı bir Pokémon oyunu görmüyoruz diye yakınıyoruz. Belki Pokemon GO, bu isteğimizi biraz bastırmış olsa da, telefonlarımızın şarjını su gibi içmesinden dolayı istediğimiz gibi deneyim edemedik. Zaten bu yıl sonunda Pokémon Duel kapanıyor. Pokémon Quest ve son çıkan Pokémon Rumble Rush da bir süre sonra çok fazla tekrarlıyor. Onun için Pokémon Masters umarız artık beklediğimiz oyun olabilir.

Bu bir inceleme yazısı olmadığı için oyun neymiş, ne değilmiş söyleyemiyorum. Pokémon Masters indirilebilir olduğu an telefonumda yüklemeyi başlattım ve o yüklenirken de Pokémon sevdalılarına bunun haberini vermek istedim.

3v3 savaşlar içerecek oyunda yapay zekaya karşı savaşacağımız kesin ama umarım PvP modunu da görebiliriz. Bilgi sahibi olmak için aşağıda oyunun trailerını görebilirsiniz. Birçok tanıdık ismi görebildiğimiz trailer, açıkçası beni heyecanlandırmayı başardı.

Oyunu hemen indirip eşsiz Pokémon dünyasına giriş yapmak için oyunun IOS sürümüne buradan, Android sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz.

Netflix’in Yeni Filmi The Laundromat İçin Resmi Fragman Paylaşıldı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Furkan Necati Ürkmez

Oyun evreninde kendini kaybetmiş ama halinden memnun bir 'Gamer'