Point Blank'te ülkemizi kim temsil edecek?

Son Güncelleme Tarihi:

Türkiye’deki en iyi Point Blank takımının ülkemizi temsil etmeye hak kazanacağı Point Blank Ulusal Turnuva Finalleri, 3 Mart 2013 Pazar günü Fulya’daki Yapı ve Endüstri Merkezi‘nde gerçekleşecek!

Türkiye’nin en başarılı 8 Point Blank takımı, 2012 Kasım ayından beri düzenlenen bölgesel finallerle belirlendi ve Point Blank Ulusal Turnuva Finalleri’ne yükseldi. Şimdi ise, bu takımlardan bir tanesi “Türkiye Şampiyonu” unvanını kazanıp, yurt dışındaki Point Blank Uluslararası Şampiyonası‘nda (PBIC) ülkemizi temsil etme hakkı kazanacak.

Daha önce 2 kere temsilcilerimizi Point Blank dalında yurt dışına götüren Nfinity Games, kendi organizasyonuyla 3. kez bir takımı uluslararası arenaya çıkartacak. Nfinity Games böylelikle, E-Spor alanında 2 sene önce gerçekleştirdiği bir ilk olan yurt dışına Türk takımı gönderme geleneğini de sürdürmüş olacak.  Logitech ve Kingston‘ın ana sponsor olduğu etkinlikte, 30.500 TL olan toplam ödül havuzunun 5.000 TL‘si şampiyon takımın olacak. Kazananlar, nakit para ödülünün dışında sponsor ödüllerine de sahip olacak..

PBUTF etkinlik programı oldukça kapsamlı

PBUTF etkinlik programı oldukça kapsamlı

Point Blank Ulusal Turnuva Finalleri’nde yalnızca final maçları oynanmayacak, birçok da etkinlik gerçekleşecek. İşte o etkinlikler:

  1. Görev Kartı Etkinliği: Etkinlik alanına gelen tüm ziyaretçilere üzerinde görevler bulunan bir görev kartı verilecek. Etkinlik alanında tamamlanan bu kartını görevlilere getirenlere sürpriz hediyeler var
  2. Çekilişler: Kingston ve Logitech’ten büyük final için büyük hediyeler verilecek. Bu hediyeleri kazanmak için tüm katılımcıların şansı eşit.
  3. Şampiyonu tahmin et, ödülünü kap!: Şampiyonu tahmin edebilen kullanıcıların tümüne 10 TL değerinde oyun parası; ve ayrıca yapılacak çekilişle sürpriz bir ödül daha!
  4. Şanslı zar etkinliği: Bu zarlar çok konuşulacak. Önce istediğin ürünü belirle sonra da ne kadar süre sahip olmak istediğini.
  5. Arkadaşını getir etkinliği: Arkadaşını getir, hediyeni götür!
  6. Check-in etkinliği: Turnuva mekanında check in yap; hediye kuponunu anında al.
  7. Fotoğraf Etkinliği: En ünlü bayan oyun karakterleri Hyde ve Viper Red, ete ve kemiğe bürünmüş halde orada olacak. Onlarla fotoğraf çektirebilir; sürpriz hediyeler kazanabilirsin
  8. Dans yarışması: Etkinlikler arasında en eğlenceli olanlardan biri. “Harlem Shake” ve “Gangnam Style” danslarını sergileyen ziyaretçiler ödüle doyacak. Toplam ödül 750 TL değerinde olacak!
  9. İndirimli satışlar: Oyun parası NGlerde inanılmaz indirimler orada olacak. Üstelik indirimin yanı sıra hediye ürünler de kazanılacak.

GameXNow olarak 3 Mart 2013 Pazar günü Yapı ve Endüstri Merkezi’nde bulunacağız ve turnuvayı sizlere canlı olarak aktaracağız! Point Blank Ulusal Turnuva Finalleri için bizi takip etmeye devam edin.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!