Point Blank'te turnuva heyecanı tam gaz!

Son Güncelleme Tarihi:

Fulya’daki Yapı Endüstri Merkezi’nde düzenlenen Point Blank 1. Ulusal Turnuva Büyük Finali’nde mücadeleler başladı. GameXNow olarak bizim de hazır bulunduğumuz etkinlikte çeyrek finaller sona erdi. Sonuçlanan karşılaşmaların ardından yarı finale çıkan ekipler ise; HWA.Kingston, DP.Kaspersky Lab, GoldGunz ve AdeksGC oldu.

Çeyrek final karşılaşmalarının hemen sonrasında ise muhteşem bir şov vardı. Önce önemli takımlardaki oyuncuların başlattığı Point Blank Harlem Shake, birkaç grubun ardından tüm kalabalığa sıçradı ve Point Blank 1. Ulusal Turnuva Büyük Finali’nin tüm katılımcıları Harlem Shake yapmaya başladı!

[button link=”http://www.facebook.com/media/set/?set=a.554469937916566.1073741825.486670861363141&type=1″ variation=”darkgrey”]Turnuva galerisine ulaşmak için buraya tıklayın[/button]
Zar atma etkinliği ve çekilişlerin ardından ise sıra yarı finallere geldi. Yarı finallerin “erken final” olarak nitelendirilen mücadelesi AdeksGC ile HWA.Kingston arasındaydı, AdeksGC rakibini yenmeyi başararak finale adını yazdıran ilk ekip oldu. Diğer maçta ise DP.Kaspersky Lab, başarılı ekiplerden GoldGunz’ı geçti ve AdeksGC’nin karşısına geldi.

Turnuvada az sonra final mücadelesi başlayacak, mücadeleyi buradan izleyebilirsiniz:

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!