Playstore Nisan Kampanyası ile Oyunlarda Yüzde 90’a Varan İndirimler

Son Güncelleme Tarihi:

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore Nisan kampanyası ile en popüler oyunları yüzde 90’a varan indirimlerle oyun tutkunlarına sunuyor. Kampanya kapsamında Bethesda, 2K, Paradox ve Rockstar gibi popüler oyunlar özel indirimli fiyatlarla ve cazip ödeme seçenekleri ile oyunseverlerle buluşuyor.

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, Nisan ayına özel indirim kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında oyun tutkunlarının beğenisini kazanan yüzlerce popüler oyun, yüzde 90’a varan cazip indirimlerle Playstore’da sunuluyor.

Playstore Nisan Kampanyası
Türk Telekom internet faturasına ek olarak 12 aya varan taksit imkanı sağlayan kampanya kapsamında Bethesda, 2K, Paradox ve Rockstar gibi dev yayıncıların oyunları 27 Nisan’a kadar büyük indirimlerle oyunseverlerle buluşuyor. Oyunseverler, Borderlands The Handsome Collection, Civilization VI ve Ek Paketleri, Grand Theft Auto V, NBA 2K19, XCOM 2, Mafia III ve daha birçok oyunu Nisan Kampanyası kapsamında yüzde 90’a varan indirimlerle alabiliyor.
DOOM, Dishonored, Fallout, Elder Scrolls, Wolfenstein gibi serilerin yer aldığı Bethesda oyunlarında %68’e varan indirimler, Battletech, Europa Universalis IV, Stellaris, Tyranny, Surviving Mars gibi strateji oyunlarının yer aldığı Paradox oyunlarında yüzde 80’e varan indirimler oyunseverleri bekliyor. Ayrıca Playstore’da konsol oyuncuları için de pek çok PS4 oyununda %70’e varan indirim fırsatları sunuluyor.

Playstore’un Nisan indirim kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere, https://www.playstore.com adresinden ulaşmak mümkün.

PUBG Mobile En Karanlık Gece İle Geliyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.