PlayStation Plus Ekim Ayı Oyunlarının Listesi Sızdırıldı!

Abonelerine özel her ay ücretsiz oyun erişiminin sağlandığı abonelik sistemi PlayStation Plus’ın Ekim ayında erişime açılacak oyunlarının listesi sızdırıldı.

PlayStation Plus Eylül Ayı Oyunlarının Listesi Sızdırıldı!

İddaaya göre gelecek ay PlayStation Plus’a gelecek olan üç oyun Hell Let Loose, Mortal Kombat X ve PGA Tour 2K21 oyunları olacak. Bu oyunların da gelecek hafta açıklanması bekleniyor. Mortal Kombat X ve PGA Tour 2K21 oyunları PlayStation 4 için ücretsiz oynanabilir olacak ve Hell Let Loose oyunu ise sadece PlayStation 5 için ücretsiz oynanabilir olacak.

Hell Let Loose oyunu 5 Ekim tarihinde PlayStation 5 için çıkış yapacak ve söylentilerin doğru olması halinde çıkış yapar yapmaz ücretsiz bir şekilde oynanabilir olacak. 2.Dünya Savaşı’nı ele alan oyun, 2021 yılı başlarında zaten PC platformuna çıkış yapmıştı.

Mortal Kombat X oyunu, 2015 yılında çıkış yaptı. Seriden pek çok karakteri bünyesinde barındıran Mortal Kombat X, Mortal Kombat 11 kadar olmasa da benzer bir oyun zevkini taşıyabilecek bir durumda. Filmlerden de pek çok karakter oyunda bulunuyor. XL sürümü satın alırsanız Alien ve Leatherface gibi misafir karakterleri de oynayabileceksiniz.

PGA Tour 2K21 oyunu da bir golf oyunu. Kariyer modu gibi modlarla oldukça geniş bir içerik yelpazesi bulunuyor. Gerçekçi bir golf oynanışı sunarak hayranlarına iyi bir deneyim sunma garantisi veriyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.