PlayStation 4'ün resmi internet sayfası açıldı!

Son Güncelleme Tarihi:

İki gün önce Sony tarafından düzenlenen etkinlikte, yeni neslin ilk ürünü PlayStation 4 hakkında birçok bilgiye sahip olmuştuk.

PlayStation 4 henüz gösterilmese de, kullanacağı kontrol cihazı, sahip olduğu özellikler ve en önemlisi de gelecek olan yeni nesil oyunlardan birkaçı tanıtıldı, buradan etkinlik hakkındaki haberimize, buradan da yeni neslin ilk oyunlarına göz atabilirsiniz.

Bugün ise, Sony resmi olarak PlayStation 4’ün internet sayfasını gün yüzüne çıkarttı. Japonya ve Kuzey Amerika sayfalarının yanı sıra Avrupa sayfası da açıldı. Avrupa sayfasına girdiğinizde ise, Türkiye’den giriş yaptığımız için bizi otomatik olarak Türkiye sayfasına yönlendiriyor.

PlayStation 4 etkinliğinin ardından duyurduğumuz bilgilerin tamamını barındıran site, aynı zamanda bir de e-bülten seçeneği içeriyor. PlayStation 4 ile ilgili yeniliklerden ilk siz haberdar olmak isterseniz, sayfanın aşağılarında bulunan e-bültene kaydolabiliyorsunuz. Sony resmi sitesindeki PlayStation 4 sayfasının Avrupa (Türkiye) versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan Amerika sayfasına, buradan ise Japonya sayfasına ulaşabilirsiniz.  

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!