PlayStation 4 geliyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Yeni nesil konsollar ile ilgili söylentiler artık yavaş yavaş netlik kazanmaya başlıyor. Çoğu oyuncu hem PS4’ün hem de Xbox 720’nin bu sene açıklanacağına kesin gözüyle bakıyordu. Nitekim haksız da değillermiş!

Sony Home Entertainment’in patronu olan Hiroshi Sakamoto’nun PlayStation 4 hakkında yaptığı açıklamalar gündemde bomba etkisi yarattı! Bir röportajı esnasında sorulan bir soruya Sakamoto, ”Yeni nesil konsollar ile ilgili  hala büyük bir sıkıntı olsa da, PlayStation bölümünde çalışan ekip yavaş yavaş hazır hale gelmeye başlıyor ve şimdilik söyleyebileceğim tek şey PlayStation ekibi E3′te gösterilecek oyunlar üzerine yoğunlaşmış durumda. Duyuru ise Haziran ayında E3 fuarında veya daha önce, Mayıs ayı gibi gelebilir” diyerek hepimizi şaşkına çevirdi.

Son birkaç yıldır beklenen ilgiyi yakalayamayan E3, yeni nesil konsolların gün ışığına çıkmasına ev sahipliği yaparsa, eski günlerdeki ihtişamına yeniden kavuşacaktır. Yine de umarız ki, daha önce bir açıklama yaparlar da beklemek zorunda kalmayız!

 

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!