Plan-B yeniden arenada!

Son Güncelleme Tarihi:

Ülkemizin elektronik sporlar arenasındaki elit takımlarından Plan-B, bir süre önce elektronik sporlar arenasındaki faaliyetlerine son verdiğini duyurmuştu. Yakın tarihte, Facebook hayran sayfası üzerinden bugün için bir sürprizi olduğunu dile getiren ekip, Berent Kemal Aydın önderliğinde yeniden aktif olduğunu resmen duyurdu.

Berent Kemal Aydın’ın yanı sıra Alp Oflas, Yunus Caner Güner, Erdal Karataş ve Levent Orhan gibi elektronik sporlar ile içli dışlı isimleri de bünyesinde bulunduracak olan Plan-B, faaliyetlerine son vermeden önceki politikasını devam ettirerek tanınmış oyuncuların yanı sıra genç yeteneklerin ve henüz tanınmamış oyuncuların üstüne odaklı bir sistem ile çalışmalarına devam edeceğinin sinyallerini verdi.

Bir diğer yandan ise sosyal medyada samimi bir görüntü çizen Plan-B, yeni yönetim kadrosundan fazlasıyla umutlu gibi görünüyor. Öyleki takımın kurucusu Berent Kemal Aydın, yeni oluşturulan Plan-B’nin idari anlamda eski zümresine göre daha yeterli bir zümreye sahip olduğunu belirtirken, geçmişte yaşanan sıkıntıların yeni kadrolar ile yaşanma riskinin daha az olduğunu dile getirdi. Bakalım ilerleyen dönemlerde Plan-B’nin adını ne sıklıkla duyacağız?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!