Peta City artık Türkiye’de!

Son Güncelleme Tarihi:

Kurşunlardan kaç, duvardan sıçra, nişan al, görünmez ol, rakibin üzerine sıçra: Peta City başlıyor!

Yapımını Galaxy Gate firmasının gerçekleştirdiği FPS oyunu Peta City, Türkiye’de Rise Game tarafından FPS severlerle buluşturuluyor. Kıran kırana takım savaşlarının yaşacanacağı oyunda klasik silahların yanı sıra,hayli ilginç ve etkili silahlar;bomba kurma, yaratık, sabotaj ve bayrak kaçırma gibi oyuncuların dikkatinden asla kaçmayacak birçok oyun modu ye ralıyor.Ayrıca sürpiz yenilik olarak da; oyun karaktelerinin kurşunlardan kaçma, görünmez olma ve rakibin üzerine sıçrama gibi ekstra özellikleri bulunuyor.

Ocak’ın son haftası kapalı beta sürecine girecek olan Peta City, 3 Ocak’ta “Alfa Testleri”ne başlıyor. Gerek klasik savaş vizyonu gerekse de enteresan yenilikleriyle oyuncuların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak olan MMOFPS türü oyun PetaCity’de rütbe sistemine bağlı olarak oyuncular yeni yeni silahlar edinebilecek, farklı skin ve model seçeneklerinden yararlanarak daimi olarak güncellenen içerikten yeterince faydalanabilecek. Alışılmış FPS mantığı Peta City’nin bünyesinde fazlasıyla yeralırken elbetteki yenilikler de olacak.

pte1

“Yıllardır aranılan oyun Peta City”

Konuyla ilgili olarak Rise Game İş Geliştirme Müdürü BülentDemirkaya, “Plan ve program bizim için çok önemli, günlük etkinliklerin yanı sıra haftalık ve aylık etkinlikler de oyuncuları bekliyor…”dedi. Ayırca Demirkaya şu sırala rtestlerin bittiğini ve oyunun test aşamasında profesyonel oyuncularla işbirliği içerisinde çalıştıklarını söyledi: “Peta City’nin haftalarca süren test aşamasında profesyonel ve deneyimli oyuncularla çalışmak bizim için de zevkti. Alanında birçok turnuvadan başarıyla dönmüş test ekibi Peta City’nin yıllardır aranılan oyun olduğunu söyleyince kaliteli bir işin altına imza attığımızı birkez daha anladık.

Komando / KeskinNişancı / Akıncı

Fütüristik silahlar ya da klasik silahlar veya bilinen takımınla savaş, bomba kur-koru ya da imha et modları… Peta City’nin bünyesinde kullanıcılara hitap eden her yenilik yeralıyor. Oyun karakterlerine getirilen ekstra özellikler de hayli kullanışlı! Komando hızlı hareket özelliğine sahip; Keskin Nişancı görünmez olabiliyor; Akıncı ise rakibin üzerine sıçrayabiliyor.Tüm oyun karakterleri de duvara basıp sıçrayabiliyor.Farklı stratejiler de oyuncuların yaratıcılığına yönelik olarak değişiyor. Neticede “Kendin içinSavaş, Takımınla Öl!”

Peta City hakkında güncel bilgi sahibi olmak istiyorsanız, site adresi vesosyal ağ hesapları;

Site: www.risegame.com/petacity

Facebook: www.facebook.com/petacitytr

Twitter: https://twitter.com/PetaCity

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!