Path of Exile: Trial of the Ancestors Genişleme Paketi Yayınlandı, PC’de Mevcut

Grinding Gear Games, popüler aksiyon RPG oyunu Path of Exile için yeni genişleme paketi “Trial of the Ancestors”ı oyunculara sundu. Bu genişleme paketi şu an yalnızca PC platformunda mevcuttur; ancak konsol oyuncuları da 23 Ağustos tarihinde genişleme paketini deneyimleyebilecekler.

Path of Exile serisinin geliştiricileri, şu sıralar Path of Exile 2’ye odaklansa da orijinal oyunun gelişimini de sürdürmeyi ihmal etmiyorlar. “Trial of the Ancestors” genişleme paketi de bu çabaların bir ürünü olarak karşımıza çıktı. Bu ücretsiz genişleme paketi, oyunculara Underworld adlı yeni bir bölgeyi keşfetme fırsatı sunuyor.

Oyunun resmi web sitesinde paylaşılan bilgilere göre, “Trial of the Ancestors” genişleme paketinde oyuncular, “Trial of the Ancestors” adlı bir turnuvaya katılarak Underworld adlı bölgeye seyahat edecekler. Bu turnuvada, Karui kabilelerinin düşmüş şeflerine karşı rekabet ederek kendi savaşçı takımlarını oluşturacaklar. Her maçta, oyuncular ödülün rehberliğinde rakip kabileleri seçebilecekler.

Path of Exile: Trial of the Ancestors Genişleme Paketi Yayınlandı, PC'de Mevcut

Oyuncuların savaş alanının konfigürasyonunu ve savaşçılarının stratejik yerleşimini etkileyebileceği bu genişleme paketinde zafer, rakip takımın totemlerini yok eden tarafın olacak. Savaşın galibi, “değerli ödüller” kazanacak. Standart eşyaların yanı sıra özel kupa ve dövmeler gibi ödüller de oyuncuları bekliyor olacak. Bu özel dövmeler, nitelik becerilerinin pasif ağaç üzerindeki etkisini değiştirme yeteneği sunacak.

Genişleme paketinin en büyük özelliklerinden biri de “Omens” adlı ek becerilerdir. Turnuvayı tamamlayan oyuncular, her savaş alanı için yalnızca bir “Omen” kullanabilecekler. Her bir Karui kabilesini yenerek, kabilenin özünü içeren özel bir eşya elde edilecek. Geliştiriciler ayrıca “Forbidden Sanctum” bölgesinin dengesini iyileştirerek daha çeşitli mekanik ve canavarlar sunmayı hedeflediklerini belirtti.

Path of Exile oyuncuları, bu genişleme paketi ile oyun deneyimlerini daha da zenginleştirebilecekler. “Trial of the Ancestors” genişleme paketi, oyunun daha da derinlemesine keşfedilmesini sağlayacak yeni içerikler sunuyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

satlasco

Samet Atlas Demir (satlasco), Oyun, Teknoloji ve Blockchain yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.