Pars Espor İddialı Kadrosunu Duyurdu!

League of Legends Yükselme Ligi için Battlegrounds mücadelesi verecek espor takımlarından Pars Espor iddialı kadrosunu duyurdu. Orman rolünde Atakan “Crystal” Aydın, üst koridor rolünde Uğur “Panky” Taş, orta koridor rolünde Jae-ha “MadKid” Park, nişancı rolünde Jin Uk “Alive” Noh ve destek rolünde de Batuhan “absolute” Okta’yı izleyeceğimiz Pars Espor kurduğu bu kadro ile hayli iddialı görünüyor.

Atakan “Crystal” Aydın

Team Turquality, Dark Passage, P3P esports gibi tanınmış takımlarda mücadele etmiş olan deneyimli ormancı Crystal, geçtiğimiz mevsimi Beşiktaş ile birlikte Yükselme Ligi’nde normal sezonu lider tamamladı. League of Legends severlerin yakından tanıdığı isim bakalım Pars Espor ile nasıl bir performans sergileyecek.

Uğur “Panky” Taş

Geçtiğimiz mevsimi Team Aurora ile Şampiyonluk Ligi’nde tamamlayan Panky’nin yeni takımı merak konusuydu. Deneyimli üst koridor oyuncusu artık Pars Espor ile birlikte mücadele edecek.

Jae-ha “MadKid” Park

Koreli orta koridor oyuncusu MadKid geçtiğimiz mevsimi Team Afro ile LMS’de sekizinci sırada tamamladı. CooN takma ismi ile de tanınan MadKid’i artık Pars Espor ile birlikte izleyeceğiz.

Jin Uk “Alive” Noh (Roh Jin-wook)

Kariyerine MadKid ile birlikte Güney Kore takımlarından Stardust ile başlayan nişancı Alive geçtiğimiz mevsimi Kore Yükselme Ligi takımlarından DAMWON Gaming ile birlikte tamamladı.

Batuhan “absolute” Okta

Geçtiğimiz mevsimi P3P Esports ile yükselme liginde tamamlamış olan destek oyuncusu absolute artık Pars Espor için mücadele edecek.

Battlegrounds Yükselme Ligi Açık Elemeleri için düzenlenen turnuvaları içeren bir takım ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

HolyPhoenix, Beşiktaş Espor’a Transfer Oldu!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!