Özel Xayah ve Rakan Simgeleri Kazanma Etkinliği

Riot Games bu hafta sonu için lol severlere güzel haberler verdi. 21 Nisan 10.00 ile 24 Nisan 09.59 arası İKİ KAT IP HAFTA SONU olacağı gibi sadece vastaya ikilimizin çıktığı ilk hafta boyunca açılabilecek iki Sihirdar Simgesi de hazırlamışlar. Bu simgeleri nasıl kazanabilirsiniz?

Büyü Armağanı Simgesi:

Özel bir uygulamayla 19-26 Nisan tarihleri arasında Xayah ve Rakan’ı IP ile hediye edebileceksin! 6300 IP karşılığında (normalde 7800 IP) Xayah veya Rakan’ı bir arkadaşına hediye et ve çok özel bir simgenin sahibi ol (RP ile hediye ettiğinde de geçerli).

Yanan Tüy Simgesi:

Xayah ve Rakan’ı Vadi’de bir araya getir ve özel bir simgenin sahibi ol. Simgeye hak kazanmak için Rakan takımındayken iki defa Xayah ile oyun oyna veya Xayah takımındayken iki defa Rakan ile oyun oyna. Normal, Dereceli veya Botlara Karşı bütün oyunlar geçerli sayılacak (Özel Oyunlar sayılmıyor).

 


NOT: Bu özel Sihirdar Simgeleri sadece 19 Nisan 18.00 ile 27 Nisan 09.59 arasında açılabilir. Simgeler, etkinlik bittikten sonra iki hafta içerisinde hesaplara yüklenir.

Kaynak

 

LoL | 7.8 Yama Notları

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.