Oyunfor.CREW vs P3P Esports 2. Karşılaşma

Son Güncelleme Tarihi:

Oyunfor.CREW vs P3P Esports 2. karşılaşması da serinin 1. maçı gibi çok çekişmeli geçti. 27 dakikalık maçın sonucunda kazanan P3P Esports oldu ve skor 1-1’e geldi. Maçta alınan şampiyonlar:

Oyunfor.CREW

Elwind – Shen

Mojito – Gragas

Maehyun – Cassiopeia

Madness – Sivir

Mocha – Karma

P3P Esports

Hioss – Cho’Gath

k0u – Jarvan IV

Crossman – Lulu

reje – Tristina

Cognac – Janna

 

Dakika 9’da gelen ilk kan Cho’Gath ve Jarvan IV ile aşağı koridorda oldu. Ardından kuleyi de alan ikili P3P’i 2k altın farkı ile öne geçirdi. Alt koridoru ittirmeye dakika 12’ye kadar devam eden Hioss, yediği bir orta koridor baskını ile Cassiopeia’ya skor verdi.

Dakika 13’te üst koridorda çıkan bir takım savaşında P3P skor vermesine rağmen üst koridoru ve vadinin alametini, Crew’in canlarının çok az olması ve geri dönmek zorunda kalması sayesinde kazandı.

Dakika 15’te ise Crew cevap vermek için bulut ejderini alarak ilk görevini yapmış oldu. Ardından orta koridoru kuşatan P3P, burada risk almayarak geriye döndü. Dakika 17’de orta koridoru tekrar kuşatan P3P bu sefer 2 de skor alarak ilk orta koridor kulesini düşürmeyi başardı.

Dakika 19’da ise ormanda başlayan takım savaşı tam 1,5 dakika sürdü. Tam anlamıyla görsel bir şölen haline gelen bu takım savaşını P3P Esports 2 skor vererek kazandı. Takımsa savaşlarının ardı arkası kesilmedi ve hemen 1 dakika sonra yeni bir takım savaşıyla Hioss Cho’Gath ile adeta şov yaptı ve P3P yeniden üstünlük kurarak bu savaşı da kazandı. Bunun üzerine baron güçlendirmesini de alan P3P artık durdurulamayacak hale geldi. 13-6 öne geçen P3P Esports, orta koridor inhibitörünü de alıp ejderi de alarak geri döndü.

Dakika 25’te üst koridoru kuşatan P3P Esports, Cho’Gath korkusu yüzünden bir türlü takım savaşı başlatmadı. Üst inhibitörü de açan P3P Esports, Shen’in olmaması nedeniyle nexus kulelerine yönelerek maçı bitiren hamleyi yaptı.

Oyunfor.CREW vs P3P Esports 1. Karşılaşma

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.