#oyunageldik etiketinde sürpriz var!

Son Güncelleme Tarihi:

5-8 Eylül tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek 8. GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı bu sene de eğlenceli şovlar eşliğinde tüm oyun severleri oyun dünyası ile buluşturuyor.

Oyunun ve oyuncunun kalbi GameX Fuarı’nda neler neler yok ki?

ASUS GGT sponsorluğundaki WCG Turnuvası ile Starcraft II, FIFA 13 ve League of Legends heyecanı, IPITEX sayesinde katlanabilir LCD ekran teknolojisi ile tanışma fırsatı, Crytek’in sürprizlerini yakından görme şansı,  ASUS ve ARMA firmalarının son teknoloji bilgisayarları ile son dönemde çıkan oyunları deneme fırsatı ve daha birçok şey…

Bu heyecan dolu eğlence merkezi 4 gün boyunca twitter üzerinden de anlık takip edilebilecek. GameX 2013 için belirlenen hashtag üzerinden siz de #oyunageldik yazarak bu konuşmaya dahil olabileceksiniz.

Daha bitmedi! 8. GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nın en anlamlı ve GameX’i en iyi anlatan fotoğrafı çeken kişiye sürpriz hediye!

Çekilen bu fotoğraflar twitter üzerinden #oyunageldik hashtagi ile paylaşılacak, en popüler fotoğraflar GameXNow sayfasında oylamaya sunulacak. Oylama sonucunda birinci seçilen fotoğraf sahibi sürpriz hediyenin de sahibi olacak.

GameX 2013’te tam manasıyla #oyunageldik!


Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!