Oyun Dünyasının Enleri: Battlefield

“Oyun Dünyasının Enleri” serisinin bu bölümünde yeni oyunu ile piyasaya ağırlığı yeniden koyan Battlefield oyunlarının başarılarına bir göz atacağız.

Tanıtım videosu, Youtube üzerinde en çok beğeni alan oyun!

Battlefield serisinin Call of Duty serisi ile arasındaki çekişmeyi 7’den 70’e bütün oyuncular biliyor. Bu çekişmede büyük rol oynayan olaylardan bir tanesi de Battlefield 1 oyununun harika fragmanı idi. Görselliği, kurgulanışı ve tabii ki unutulmaz müziği ile uzun bir süre boyunca en iyi oyun tanıtım fragmanları arasında göreceğimiz bir tanıtım.

En popüler beta aşamasına sahip Shooter oyun!

Birinci Dünya Savaşı’nı konu alan oyunun beta aşamasında 13.2 milyon oyuncu yer alarak büyük bir rekoru egale etmeyi başardı. Rekoru daha önce elinde tutan oyun Blizzard’ın en popüler yapımlardan Overwatch oyunuydu. 9.7 milyon katılımcı rekorunu oldukça büyük bir rakam ile geçen oyunun rekoru elinde bırakmaya niyeti yok gibi.

Battlefield V’in yayınladığı yeni videolar ile oyuncular iyice meraklanmaya başladı. Özellikle bugün itibari ile yayınlanan ve yeni modları tanıtan video oyun basınının ilgisini iyice üzerinde topladı. Beklentiler eski oyunun üzerinde olmamasına rağmen altında da kalmıyor. Bakalım nasıl bir yapım ile karşı karşıya kalacağız.

BAU SuperMassive Adını Türkiye Büyük Finaline Yazdırdı

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!