Oyun dünyasında "En düzgün kalçaya sahip 5 bayan karakter"

Dürüst olmak gerekirse bu zamana kadar, birçok kadın video oyun karakteri, gereksiz yere büyük göğüslere ve önemsiz bir seksiliğe sahip oldu. Düşünsenize oyunda dünyayı kurtarıyoruz; karakter kafasından büyük göğüslere ve büyük bir kalçaya sahip olsa ne yazar? Her neyse, bu haberimizde sizlere oyun dünyasındaki en iyi beş kalçaya sahip olan kadın karakterleri listeleyeceğiz.

SC Ghost Nova

Nova (StarCraft: Ghost)

Beşinci sırada StarCraft: Ghost oyunundan tanıdığımız Nova karakterine yer veriliyor. Aslında bir Terran Ghost karakteri olan Nova, tüm korkularından arındırılarak tam bir dişi terminatör olarak yetiştiriliyor. Ana oyunun karakteri olan Kerrigan’ın da özelliklerine sahip olan bu karakter, oyunun adından da anlaşılacağı üzere tam bir Ghost (Hayalet). Fakat kalçası neden böyle, hala bir fikrimiz yok.

catwoman

Catwoman (Arkham City)

Normalde bağımsız olarak kendine has filmleri ve animasyonlarıyla da karşımıza çıkan Catwoman, özellikle Batman Arkham City ile oyuncuları kendine hayran bıraktı. Seline Kyle adıyla bir hırsız karakter olmasına rağmen, özellikle pisi pisi hareketi ve pençeleriyle erkek oyuncuların dikkatini çeken karakter,  isteye adını yazdırdı. Kırbaç hareketlerindeki esnekliği de unutmamak lazım…

Meryl Silverburgh

Meryl Silverburgh (Metal Gear Solid)

Her ne kadar oyundaki en seksi kalçalardan biri olmasa da, bunun da listede yer alması gerektiğini düşündük. Kojima’nın haricinde karakterin kalçası özel bir dikkat çeken ve oyunun sonunda onunla tanıştığınızda kadınsı hareketleriyle dikkat çeken bir karakterdir Meryl. Bu anlarıyla hafızamıza kazınmıştır. Meryl sizin gitmenizden her zaman nefret eder, fakar gidişinizi izlemeye bayılır.

mass-effect-miranda-lawson-ass

Miranda Lawson (Mass Effect)

Mass Effect serisiyle bizi kendisine bağlayan bu karakter, ünlü oyuncu Yvonne Strahovski’nin model ve seslendirmesi altında kendine hayat buldu. Tartışmasız oyundaki kadın karakterlerin en ilgi çekici olanı olan Miranda Lawson, sesiyle ve görevlerdeki savaşçı kişiliğiyle erkek oyuncuların gözdesi halinde.

Bayonetta

bayonetta-2

Bayonetta, video oyunlarında geçen en seksi karakterlerden biridir. Dövüşleri oldukça çekici ve adeta poz veren işlerdir. Vücüdunun her yerine sakladığı silahlarıyla kalçasıyla her anlamda çalıştırır. Ayrıca deri elbisesiyle de kalçasını ön plana çıkarmasını bilir, bu elbiseye rağmen oldukça kıvraktır.
Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!