Owerwatch’ın Yeni Gizemli Karakteri Tanıtıldı!

Overwatch’ın Yeni Gizemli Karakteri Tanıtıldı: İşte Karşınızda ‘Sigma’

Uzun süredir Blizzard Entertainment’ın Overwatch’a yeni bir karakter getireceği iddiaları etrafta dolanıyordu ve o iddialar doğru çıktı. Blizzard Entertainment, Owerwatch’a yeni karakteri Sigma’yı yakın zamanda dahil edecek.

Owerwatch’ın Sigma’sı!

24 Mayıs 2016 yılında piyasaya sürülen Overwatch, çıktığı günden bu yana çeşitli güncellemelerle kendini geliştirmeye devam ediyor. Popüler oyun, yeni karakterlerle oyunculara oynanış alanında çeşitlilik sunmayı da ihmal etmiyor. Yayınladığı yeni video ile oyuna eklenecek karakterini duyuran Blizzard, karakter hakkında fikir sahibi olmamızı sağladı.


Videoda da gördüğümüz kadarıyla karakterimiz Sigma, aklını evrenin sırlarını çözmekle bozmuş bir astrofizikçi. Yolunda gitmeyen bir deney sonucunda perişan hâle geliyor. Karakterin becerileri konusunda herhangi bir bilgi verilmese bile Sigma’nın yerçekimini kontrol edebildiğini gözlemliyoruz. Reddit’te hakkında açılan başlıklarda karakterin mermileri ve el bombalarını yerçekimini kullanarak etkisiz hâle getirebileceği ya da geri gönderebileceği konuşuluyor.

Peki Sigma Aramıza Ne Zaman Katılacak?

Karakterin ne zaman oyuna dâhil olacağı da henüz bilinmiyor ancak bundan bir önceki karakter Baptiste, Blizzard’ın onu duyurmasından yaklaşık bir ay sonra oyuna getirilmişti. Bu bilgi göz önüne alındığında, Blizzard aynı stratejiyi izlemesi durumunda karakteri bir aydan kısa bir süre içerisinde oyunda görebiliriz.

Overwatch Sigma

Ayrıca Overwatch’ın her yıl yaptığı mevsimlik Summer Games etkinliği da hâlâ devam ediyor.

Kazananı Tahmin Et, Yüzlerce Overwatch League Token Kap!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Samet Atlas Demir

Kendi halinde bir oyunsever.