Owarimonogatari Animesi, Romanın İlk İki Sayısını İçerecek!

Son Güncelleme Tarihi:

Monogatari serisinin yönetmeni Atsuhiro Iwakami, yapılan bir röportajda Owarimonogatari animesinin ilk 12 bölümünün romanın ilk iki sayısını içereceğini duyurdu.

Animede romanın ilk sayısından “Ougi Formula“, “Sodachi Riddle“, ve “Sodachi Lost” kısımları, ikinci sayısından ise “Shinobu Mail” kısmı ele alınacak. Iwakami Owarimonogatari roman serisinin 3. sayısının senaryosunun çoktan yazıldığını, ama prodüksiyon takımının hikayeyi nasıl en iyi şekilde sunacağı üzerinde çalıştığını, ve bu nedenle hikaye için en iyi seçeneği bulmalarının zaman alacağından da bassetmekte. Romanın 3. sayısında ise “Mayo Hell“, “Hitagi Randezvous“, ve “Ougi Dark” kısımları bulunmakta.

Iwakami röportajda ayrıca kadronun Owarimonogatari‘den önce gelen roman Koyomimonogatari‘nin anime adaptasyonunu yapmayı planladığını da belirtmekte. Romanın “son sezonu” olan Zoku-Owarimonogatari hakkında ise herhangi bir plandan bassetmemekte.

https://www.youtube.com/watch?v=5-JnNLX5jJs

3 Ekim’de yayımlanmaya başlayacak olan serinin bitiş şarkısı ise Alisa Takigawa’nın söylediği “Sayonara no Yukue” olacak.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Deniz Abancı

- Bilgisayar Müh. Öğrencisi - Anime Takipçisi - Çizer - Oyuncu (Genellikle strateji türü hariç)