Overwatch’un Yeni Kahramanı Brigitte 20 Mart’ta Oynanmaya Hazır!

Overwatch’un yeni kahramanı Brigitte, 20 Mart’ta kullanıcılara sunuluyor. Bir destek kahramanı olarak sınıflandırılsa da bir bariyer kalkan taşıdığı için ve ön saflarda savaşmaya uygun bir karakter olduğu için Brigitte, bir hibrid destek gibi duruyor.

Brigitte’nin zırh mühendislik yetenekleri, onu takım arkadaşlarının şifa ve zırhını sağlarken aynı zamanda ön saflarda yerini koruyabilen sert bir destek kahramanı haline getiriyor. Karakterimizin kullandığı silah, Rocket Flail adında çok sayıda rakibe hasar vermek için tasarlanmış bir ağır Roket. Whip Shot ise Brigitte’in hücumunu ileriye doğru savurur ve uzaktaki düşmanları vurup geriye çeker. Yapılan her vuruş, Brigitte’in pasif yeteneği yani Inspire ile zamanla yakındaki takım arkadaşlarını iyileştirir.

Brigitte, son birkaç haftadır Overwatch PTR üzerinde test aşamasındaydı, bu sürenin bitmesiyle birlikte karakter, yakında canlı sunuculara doğru yol alacak. Yeni gelecek karakter hakkında daha fazla bilgi almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Meizu’nun 2 Ekranlı 10 Çekirdekli 3 Kameralı Akıllı Telefonu Pro 7 Plus Türkiye’de!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!