Kazananı Tahmin Et, Yüzlerce Overwatch League Token Kap!

Son Güncelleme Tarihi:

Bugün itibariyle Beta sürecine giren “League Picks” özelliği sayesinde, Overwatch Espor ekosistemi izleyicilere daha çok kazandırıyor. Maçın galibini doğru tahmin eden izleyiciler Overwatch League Token’ları kazanacaklar.

Bugün itibariyle Overwatch League takipçilerine, maçların kazananlarını doğru tahmin etmeleri durumunda Overwatch League Token kazanma imkanı veren League Picks sistemi Beta sürecine girdi.

25 Temmuz’da başlayacak Stage 4 maçlarıyla birlikte Overwatch League sayfasından, mobilden ya da Twitch üzerinden maçları canlı izleyen Overwatch tutkunları, şayet bilgisayarlarından seyrediyorlarsa ekranın sağ tarafında mobilden seyrediyorlarsa ekranın altında yer alan League Picks paneli ile karşılaşacaklar. Katılım için seyircilerin mutlaka Battle.net hesaplarına giriş yapmış olmaları gerekecek. Seyirciler, League Picks sekmesi üzerinden maçların sonuçları ile ilgili tahminlerini maç başlamadan 1 saat önce belirtecekler. Bu panelde her maç için izleyicilere maçın kendisi ya da oynanan haritayla ilgili 5 soru sorulacak.

Overwatch League Picks BETA

League Picks Beta’da toplam 26 farklı challenge bulunuyor. İzleyicinin ilk doğru bildiği tahminden toplamda 500 doğru tahminin ödüllendirilmesine kadar uzanan bu sistemde, doğru tahminleri yapan ve önündeki “Challenge”ı başarıyla tamamlayan seyirci 25 League Token kazanacak. İzleyicilerin tamamlayabileceği challenge’lar, League Picks panelinde yer alan Challenges bölmesinden görülebilecek.

Maçlar tamamlandıktan sonra sonucu doğru tahmin edenler Challenges alanında yer alan turuncu butona tıklayarak League Token’larını alabilecek. Challenge’ları 2019 Grand Final maçları da dahil olmak üzere tüm 2019 sezonu boyunca tamamlama şansınız bulunuyor.

An itibariyle League Picks‘in Beta’da olduğu ve son haliyle ekosisteme dahil oluşunun ilerleyen tarihlerde gerçekleşeceği belirtiliyor. League Picks Çin dışındaki tüm bölgelerde İngilizce olarak yer alacak. Daha fazla bilgi ve katılım gösterebilecek bölgelerin tam listesne buradan ulaşabilirsiniz.

Bu Hafta Yayınlanacak Oyunlar (22 – 26 Temmuz)

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Furkan Necati Ürkmez

Oyun evreninde kendini kaybetmiş ama halinden memnun bir 'Gamer'