OASIS Games oyuncularını GameX'te Kung Fu ile buluşturuyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Yapımında büyük meblağlar harcanan ve tamamlanması birkaç yıl süren, geleneksel Çin motiflerini de içinde barındıran KungFu çok iddialı bir uzak doğu dövüş oyunudur. Gerçek zamanlı bir savaş ekranı, geliştirilmiş görsel özellikler ve üstün dövüş teknikleri ile Türkiye’de yepyeni bir çığır açmaya hazırlanan bu oyunun, muhteşem yaratıcı hikayesi ve karakterleri ile web tabanlı bir RPG oyunu olmasının yanı sıra oyuncularda çok şaşırtıcı ve iddialı bir etki bırakması bekleniyor.

İki yıl üst üste açık ara farkla üstün hizmet ve kullanıcı takdiri ile Asya da zirveye oturmuş bir web tabanlı oyun olan KungFu’da özgürce kahramanınızın hareketlerini kontrol edebilir, kendinizi bir anda heyecanlı ve sıra dışı savaş sahnelerinin ortasında bulabilirsiniz. Görevleri tamamlayarak silahınızı oluşturabilir, savaşlarda gizli silahınız ile tutku dolu mücadelelere katılabilir ve eğlencenin keyfini yepyeni bir oyun deneyimi ile çıkarabilirsiniz.

Zengin hikayesi, başarılı savaş sahneleri ve güçlü dövüş sahneleri ile KungFu oyun dünyasına yepyeni bir yorum getireceğe benziyor, oyun dünyasının lideri olarak bilinen Çin’de en popüler 4 web oyunu arasında yerini alan Kung Fu’nun Türkiye ile birlikte Avrupa ve Güney Amerika pazarlarında da müthiş bir başarı yakalanacağına inanılıyor.

5-8 Eylül tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 8. GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nı sakın kaçırmayın!

Online davetiyenizi buradan alabilir, ödüllerin seçilmesi için de buradan oyunuzu kullanabilirsiniz!

kung_fu_img

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!