NVIDIA Bundle Kampanyaları, Son Sürat Devam Ediyor!

Son Güncelleme Tarihi:

NVIDIA, kısa bir süre önce GTX ve RTX serisi kartları satın alan kullanıcılarla buluşturduğu bundle fırsatlarını, yeni yılda da muhteşem fırsatlarla birlikte sunmaya ediyor. Bu kapsamda 7 Ocak 2019 tarihine kadar GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080 veya GeForce RTX 2070 tabanlı grafik kartı veya masaüstü PC’yi satın alan kullanıcılar, kampanya kapsamında Battlefield V’e ücretsiz olarak sahip oluyor.

GTX ailesi tarafında ise GeForce GTX 1060 3/6GB, GTX 1070 ya da GTX 1070 Ti model ekran kartı satın alan kullanıcılar, 7 Ocak 2019 tarihine kadar yeni ekran kartlarıyla birlikte Monster Hunter: World oyununa sahip olabiliyor. Fortnite’ın 7. sezonuna özel, nadir Fortnite ekipmanlar içeren bundle kampanyası kapsamında ise 29 Ocak 2019’a kadar GTX GPU’ya sahip ekran kartı satın alan kullanıcılar, 2000 V-Bucks’ın yanı sıra “Response Unit” sırt ekipmanı, nadir “Reflex” kıyafet, benzersiz “Pivot” planör ve “Angular Axe” silahı içeren Counterattack Set’in sahibi olacak.

NVIDIA Bundle Kampanyaları

NVIDIA Bundle Kampanyaları

Monster Hunter: World kampanyasının biteceği 7 Ocak tarihine kadar GTX ailesinden ekran kartı satın alan kullanıcılar, hem Monster Hunter: World hem de Fortnite kampanyasından aynı anda yararlanabiliyor.

PintiPanda ve EasterGamers’lı Yarışmanın Hediyeleri SADES’ten!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!