Nostale yaz etkinlikleri başlıyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Her geçen gün büyük bir hızla büyümekte olan Nostale‘de yepyeni etkinlikler ile yaza hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Yaz aylarında büyük ve eğlenceli etkinliklerin yanında bol bol hediye dağıtılacak. Anime dünyasının şüphesiz ki en iyi oyunlarından birisi olarak kabul edilen Nostale, Türk oyuncuları büyük etkinlikler ile eğlendirmeyi hedefliyor.

  • Nostale Türkiye’de meydanlar cesur savaşçılar için hazırlanıyor. Nostale Türkiye’de tüm savaşçılar şampiyonluk için mücadele etmek üzere hazırlanıyorlar. Detaylar için tıklayınız.
  • Tüm Nostale oyuncuları için yaz aylarında daha rahat seviye atlayabilmeleri için 2 kat daha fazla tecrübe puanı etkinliği.
  • Bildikçe kazandıran, kazandırdıkça coşturan etkinlik. Nostale Türkiye yetkilileri soruyor, tüm cesur savaşçılar doğru cevabı bilmeye çalışıp büyük hediyeleri kazanmayı amaçlıyor.
  • Nostale dünyasında bulunan en zorlu Boss’lara karşı ayakta kalma mücadelesi başlıyor. Nostale’nin güzel evrenini ele geçirmek isteyen güçlü Boss’lara karşı Nostale oyun takımı ve oyuncuları birlik olup bu amansız Boss’ları Nostale evreninden uzaklaştırmayı planlıyor.

Diğer Nostale etkinlikleri için Türk oyun severler forum ve blog sayfalarından, Nostale’ı takip ederek sürpriz gelişmelerden haberdar olabilirler.

Nostale resmi forum sayfası için tıklayınız.

Nostale resmi blog sayfası için tıklayınız.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!