Norveç’in WESG Kadrosu Şaşırtıyor

Yılın merakla beklenen CS:GO organizasyonu WESG için takımlar kadrolarını yavaş yavaş ortaya çıkarmaya başlıyor. Sırada Norveç’in WESG kadrosu kendini gösterdi.

WESG’nin farklı ülkelerden olan oyuncuların aynı takımda oynatmaması, kuralından dolayı oyuncular tek takımda toplanmaya devam ediyor. NOREG ismiyle organizasyona katılacak Norveç kadrosunda ilginç isimler olmakla birlikte şaşırtıcı kararlar verilmiş gibi duruyor.

Kadroda Dignitas’ın başarılı ikilisi Joakim “jkaem” Myrbostad ve Ruben “RUBINO” Villarroe yer alırken, FaZe takımının yıldızı ve son zamanlardaki performansıyla ön plana çıkan Håvard “rain” Nygaard, kadroda yer almıyor. Rain’in yerine Dignitas koçu zEVES, eski Dignitas oyuncusu cromen ve 18 yaşındaki potansiyel yetenek Marcelious Norveç kadrosunu oluşturuyor.

Kısacası Dignitas’ın eski ve yeni oyuncularının karması şeklinde oluşan kadroda Rain’in yer almaması, Norveç’li CS:GO takipçilerinin büyük tepkisini çekmiş durumda. Norveç merkezli NOREG kadrosu, ilk sınavını 15 Ekim’de başlayacak olan olan Baltık ve İskandinavya elemelerinde verecek.

NOREG adıyla Norveç’in WESG kadrosu

Norway Ruben “RUBINO” Villarroel
Norway Joakim “jkaem” Myrbostad
Norway Jorgen “cromen” Robertsen
Norway Morten “zEVES” Vollan
Norway Ole “Marcelious” Kristian Langan

NA’Vİ VE HR OYUNCULARI WESG İÇİN BİRLEŞİYOR

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!