Nfinity Games TAM Game Oldu!

 

Dünyaca ünlü Playerunknown’s Battlegrounds ve Point Blank’in Türkiye, Azerbeycan ve MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) bölgelerindeki yayıncı firması Nfinity Games, uzun yıllardır beklenen yeni MMORPG oyunu Echo of Soul ile birlikte TAM Game oyun portalına dönüşüyor. Sadece global olarak başarı yakalayan oyunları servis etmeyi misyon haline getirmiş olan Nfinity Games, TAM Game ile birlikte tek bir hesapla tüm oyunlarına erişim sağlatacak. TAM, ayrıca şirketin hizmet ağı kapsamındaki alanların isimlerini temsil ediyor: (T)ürkiye, (A)zerbeycan, (M)ENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika). İşte Nfinity Games’in servisini yaptığı ve TAM Game portalında bulunan oyunlar;

Point Blank

MMOFPS türündeki ünlü bilgisayar oyunu Point Blank sadece ücretsiz bir oyun değil. Tamamen Türkçeleştirilmiş içeriğe sahip olan Point Blank, aynı zamanda e-spor alanında, Türkiye ve MENA bölgesinin en aktif oyunlarından bir tanesi. Yıl boyunca ara vermeksizin devam eden sezon turnuvaları hem ulusal hem de uluslararası finallerle oyuncularla buluşup, yüz binlerce lira nakit para ödülü dağıtıyor. Bu turnuvaların şimdiki ayağı ise 20 – 21 Mayıs tarihleri arasında Moskova’da düzenlenecek PBWC (Point Blank World Championship). Turnuvayı milli takım seviyesinde “ICE E-sports Club” temsil edecek. Toplamda ise 9 ayrı ülkeden 10 farklı takım katılım gösterecek. 50.000$ nakit ödüllü bu turnuva, Youtube kanalından canlı olarak takip edilebilecek.

Playerunknown’s Battlegrounds

Şüphesiz 2017’in en çok ses getiren ve en hızlı büyüyen steam oyunu. Oyunun Türkiye, Azerbaycan ve MENA gölgesindeki resmi yayıncısı Nfinity Games (TAM Game), sadece en değerli yayıncı partnerlerine verdiği “Custom Game” özelliğiyle e-spora ve yayıncılara olan desteğini gösteriyor. Custom Game özelliği ile etkinlikler ve turnuvalar düzenleyen TAM Game partner yayıncıları ise; Ahmet “Jahrein” Sonuç, Cantuğ “Unlost” Özsoy, Ferit “wtcNN” Karakaya, Mete “Easter GamersTV” Özbey, Cem “Mİthrain” Karakoç, Necati “zeooNNN” Akçay, Tuna “Pintipanda” Akşen ve “Game and Play TV”. Türkiye’nin en büyük yayıncıları, Playerunknown’s Battlegrounds yayınlarında yüzlerce dolarlık “Skin” kodu dağıtmaya devam ediyor.

Echo of Soul

Yıllardır beklenen kaliteli bir MMORPG özlemine son verecek Tamamen Türkçe ve Arapça içerik, seslendirme ve servise sahip olan Echo Of Soul Ramazan döneminde oyun severlerle buluşacak. Heyecan verici grafikleri ve oyun içi özelleştirme seçeneklerinin zengin olduğu “EOS” bağımlılık yaratacak cinsten bir oyun. Özellikle sosyal medya ve topluluk kanallarında aktif ve hızlı geri bildirimlerde bulunan GM’leriyle hem Türkiye hem de MENA bölgesinde oyuncuların oldukça eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanıyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!