Neverwinter oyuncu önerilerine önem veriyor

Son Güncelleme Tarihi:

Cryptic’de yer alan yetenekli ekipler başarılı bir şekilde oyuncu-odaklı gelişim hedeflerini gerçekleştirmekteler, fakat Andy bunu Neverwinter oyuncu topluluğu olmadan gerçekleştiremeyeceklerini belirtiyor. Bu geri dönüşümlerden dolayı bir çok önemli değişiklikler oldu.

Bu işlemi daha başarılı bir sonuca getirebilmek için bir sonraki Modül topluluğa açık olan deneme sunucusuna daha erken sunulacak ve oyunculara yenilikleri önizlemeleri için daha fazla bir zaman sunulmuş olunacak.
Shadowmantle Neverwinter sunucusuna gelmeden tam bir ay öncesinde ulaşılabilirdi. Çalışma ekibi yeni içeriğin aynı derecede bir beklenti ile buluşmasını ve geri dönüşümlerin sağlanmasını umut ediyor.

Velasquez Neverwinter’ın başarısını Amerika ve Avrupa’nın yanı sıra oyunun tam olarak ayrı bir sunucuda Rusya’da yayınlanmasınada bağlıyor. Bu ay Rus oyuncular Modül 2 eklentisini eksiksiz olarak aldılar ve shard Dehşet Halkası Senaryosu ile güncellendi. Bununla birlikte yıldızlar tam anlamıyla tüm Neverwinter oyuncuları için tamamlanmış oldu.

Neverwinter’a yeni gelecek güncelleme ile ilgili daha fazla bilgi için bağlantıyı koparmayın!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!