Neverwinter Kuşatması'nda ejderhalara karşı savunma pozisyonu alın!

Son Güncelleme Tarihi:

18 Eylül 2014 tarihinden itibaren oyuncularımıza Neverwinter’ın yeni Kuşatma Savaş Alanı’nda savunmaya destek olma görevini veriyoruz.

Ejderha Tarikatı, bir zamanların güvenli sığınağı olan Koruyucu’nun Yerleşimi dışında toplandı. Çavuş Knox, Faerûn kahramanlarına bu gaddar savaş alanına koşma ve Neverwinter şehrinin güvenliğini tehlikeye atmalarına fırsat vermeden düşmanlara saldırma çağrısı yaptı. Oyuncular, 18 Eylül 2014 ile 25 Eylül 2014 tarihleri arasında yeni ve sunucular arası bir müsabaka kapsamında, destek olarak yeni bir meslek, motivasyon olarak da yeni ödüller eşliğinde Neverwinter’ı savunma şansını yakalayacak. Modül 4: Tyranny of Dragons’un Ağustos ayında yayınlanmasından bu yana olan oyuncu aktivitelerini gösteren bilgi görseline bakılırsa, Neverwinter maceracıları Ejderha Tarikatı ile nasıl başa çıkılacağını gayet iyi anlamış.

“Ejderha Tarikatı, Neverwinter şehrini kuşatmak için bir ordu tertipledi. Dış surları deldiler ve şu an şehrin içlerine doğru ilerlemeye çalışıyorlar. Bu arada, müttefikleri olan ejderhalar da üzerimize gökyüzünden terör yağdırıyor. General Sabine’nin saldırganları püskürtmek için bir planı var ancak kendisine şehrin kahramanlarının yardımı gerekiyor.”

–Kaptan Artis Lynn, Koruyucu’nun Yerleşimi – Müsabaka Kürsüsü

İki yeni Kahramanca Karşılaşma, oyuncuları bir dizi farklı savaş türü ve öfkeli ejderhaların saldırıları ile zorlayacak. Buna ek olarak, oyuncular yeni bir meslek sayesinde savunmaya yönelik erzaklar yapabilecek ve duvarların sağladığı güvenliğin ardına geçen cesur savaşçıları korumaya uğraşacak.

nw_infographics_ToD_postlaunch_20140902_TR

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!