Never-Ending Cycle cephesinde sıcak saatler

Son Güncelleme Tarihi:

Team Turquality ile bağlarını kopardıktan sonra Never-Ending Cycle ismi altına yeni bir kadro oluşturan Aral “Halpern” Norman, yaklaşık iki saat önce yaptığı açıklamayla Never-Ending Cycle isminin tarihe karışacağını resmen duyurdu. Kişisel Facebook hayran sayfasından açıklamalar yapan ünlü oyuncu, bu tarihten itibaren Never-Ending Cycle ismini League of Legends arenasında göremeyeceğimizi dile getirdi.

Oluşturduğu kadro ile günden güne artan bir hayran kitlesini de beraberinde getiren Halpern; Cosby, Elysion, un1tback, Ciyansan gibi ülkemizin önde gelen oyuncularıyla az zamanda öne çıkan projelere imza atmış ve -hatırlayacağınız üzere- bu kadro, League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde de yerini almıştı. Halpern’in bir anda takımdan neden ayrıldığı, olası transfer dedikodularının da karşımıza çıkmasına neden oldu.

Never-Ending Cycle’ın aktif halindeki son kadrosu

  • Aral “Halpern” Norman
  • Tugay “Cosby” Özdemir
  • Sergen “Elysion” Dikel
  • Ishak “un1tback” Yılmaz
  • Cihan “Ciyansan” Çilingir

Aldığımız bilgiler, Halpern’in bünyesinden ayrıldığı Never-Ending Cycle’ın kalan dört oyuncusunun yeni bir çatı altında, yeni bir ormancı ile oyuna devam edeceğini yönünde. İlerleyen günlerde resmi açıklamaların yapılacağı düşünülürken, eski Never-Ending Cycle oyuncularının yeni ormancılarını ve yeni takım isimlerini ne yönde açıklayacakları merak konusu oldu.

Bir diğer yandan Halpern’in Never-Ending Cycle’dan ayrılmasıyla, yeni bir ormancı ve yeni bir tag ile yoluna devam edecek olan Cosby, Elysion, un1tback, Ciyansan; oluşturacakları bu kadro ile de Şampiyonluk Ligi’nden devam edebilecekler. Halpern’in, Şampiyonluk Ligi gibi cazip bir ligdeki takımından ayrılması da, ünlü oyuncunun Şampiyonluk Ligi’nden bir diğer takım ile anlaşacağı haberlerini beraberinde getirebilir. Bakalım neler olacak?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!