Netflix Dizisi Santa Clarita Diet 2. Sezon’da Mahallenin Yeni Sakinleriyle Tanışın!

Son Güncelleme Tarihi:

Mahallede muhteşem bir gün…

Netflix bugün, Santa Clarita Diet’ın merakla beklenen ikinci sezonunda konuk oyuncu olarak yer alan sürpriz isimleri ve yeni sezondan ilk görüntüleri paylaştı. Santa Clarita Diet 2. Sezon ilkbaharda, tüm dünyada aynı anda Netflix’te izlenebilecek.

Bu sezonun konuk oyuncuları:

  • Joel McHale ve Maggie Lawson Santa Clarita’da emlak komisyonculuğu yapan evli çift Chris ve Christa’yı canlandırıyor. Bu ikiliyi, Sheila ve Joel’in çok daha başarılı ve agresif versiyonu olacak.
  • Gerald McRaney emekli albay Ed Thune rolünde; Joel’ün ondan gözü epey korkacak.
  • Zachary Knighton önüne çıkan tüm engellere rağmen ölümsüzlerin gerçeğini ortaya çıkarmak için adeta Sırp atalarına ant içmiş Paul karakterini canlandırıyor.

Santa Clarita Diet 2. Sezon’dan ilk görüntüler için buraya tıklayın.

Santa Clarita Diet 2. Sezon Hakkında
Joel (Timothy Olyphant) ve Sheila (Drew Barrymore), Kaliforniya’nın Santa Clarita şehrinde emlakçılık yapan bir karı kocadır. Abby adında genç bir kızları olan çiftin çok da mutlu bir hayat sürdüğü söylenemez. Fakat bir gün Sheila’nın hayatında büyük bir değişim yaşanır ve ailenin yaşamı ölüm ve yıkım ile dolu yeni bir yola girer… Ama bu yol onlara güzel şeyler getirecektir.

Santa Clarita Diet Season 2

İlk sezonda kaldığı yerden devam eden yeni sezon, Hammonds ailesinin, Sheila’nın artık iyice alıştığı “ölümsüzlük” haline adapte olma çalışmalarıyla devam ediyor. Sheila ise sıradan bir canavar gibi görülmemek için, umutsuzca olsa da banliyö yaşantısına tutunmaya çalışıyor. Aile cinayet işinde gittikçe ustalaşırken Santa Clarita’da kaybolan insan sayısının artmasıyla birlikte Hammonds’ların dikkatleri üzerlerine çekmesi de an meselesi. Hammonds’lar diğer yandan mühim bir görev üstlenerek virüsün kaynağını bulup yayılmasını önlemeye ve insanlığı kurtarmaya çalışıyorlar. Tüm bunların arasında Sheile ve Joel’in birbirlerine olan koşulsuz aşkı ise hiç bitmiyor. Ölümsüz olmak ya da ölümsüz birini sevmek kolay bir iş değil ama hangi ilişkiye kolay denebilir ki?

Daha fazla bilgi içib Netflix Media Center’a üye olun ya da sosyal medya sayfalarını takip edin:
Facebook // SantaClaritaDiet
Twitter // @SCDiet
Instagram // @SantaClaritaDiet

Aylık 15.99 TL’den başlayan fiyatlarla abone olun (ilk ay ücretsiz!) netflix.com

Netflix Hakkında
Netflix, 190’dan fazla ülkede 109 milyonun üzerinde üyesinin günde 140 milyon saatten fazla dizi ve film izlediği, üyelerine orijinal diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler içerikleri istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı cihazların hemen hemen tamamında izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!