NDNG Enes Batur, Dünyanın İlk 100 Oyun Kanalı İçinde!

YouTube’un en popüler kanallarından NDNG Enes Batur, dünyada ilk 100 oyun kanalı içerisine girdi. Online video analiz sitesi TubeFilter tarafından yayınlanan “Dünyada En Çok Görüntülenen 100 Oyun Kanalı” sıralamasında NDNG Enes Batur’un kanalı da yer aldı. NDNG Enes Batur’un; daha önce 200 bin olan takipçi sayısı, BuzzMyVideos’un desteği ile 1 milyonun üzerine çıktı; takipçi ve izlenme sayısı ise geçtiğimiz yıla göre %300 arttı.

Eğlenceli anlarını ve günlük hayatını, çektiği videolar aracılığı ile paylaşan Enes Batur’un hedefi; kanal ziyaretçilerini eğlendirmek ve güldürmek… Hayal gücü ve enerjisi yüksek YouTube yıldızı; her gün 19.00’da videolarına bir yenisini ekliyor. Gençlerin büyük ilgisi çeken Enes Batur, interaktif video anlayışı ile gelen yorumlara cevap veriyor. Popüler YouTuber, zaman zaman takipçilerini de videolarına dahil ediyor.

Online video yıldızlarının buluşma noktası olan BuzzMyVideos, 2012 yılında Google ve YouTube’da uzun yıllar çalışmış olan Paola Marinone ve Bengü Atamer tarafından kuruldu. BuzzMyVideos; YouTube partnerliği ile içerik üreticisi Vlogger, müzisyen, oyuncu, sanatçı, komedyen, güzellik & moda tutkunlarını, daha geniş ve global izleyici kitlelerine ulaşmaları konusunda destekliyor. BuzzMyVideos ağındaki içerik üreticilerinin aylık görüntülenme ve izlenme sayısı 600 milyonun üzerine ulaşıyor.

BuzzMyVideos ağında; dünya çapında 100 farklı ülkeden 5000’den fazla video içerik üreticisi üyesi bulunurken, Türkiye’de ise 500’ün üzerinde kreatör yer alıyor. 2014 yılının sonunda United Ventures’dan 2,5 milyon dolar A serisi yatırım alan BuzzMyVideos, ağındaki Youtube içerik üreticilerinin global takipçilerini artırmalarına ve video içeriklerini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!